fbpx

kurz zdarma

Chcete posílit plíce a imunitu
v době korony? 

Čemu věnuješ pozornost, to sílí:

Zaměřte se na zdraví

Každý den jsme v současné době vystavováni enormnímu stresu a tlaku ze všech stran. Počty nakažených, počty úmrtí, ekonomická nejistota... není divu, že ve společnosti vládne strach a úzkosti. V takové situaci jsme pochopitelně náchylnější a slabší, stejně tak i naše imunita.

Náš duševní stav prokazatelně ovlivňuje naše tělo a stav našeho těla ovlivňuje jakou máme náladu, jak se cítíme. Už od dob starověkého Řecka se říká „Ve zdravém těle zdravý duch.“ 

Proto to nejlepší, co pro sebe můžete v této době udělat, je soustředit se na své zdraví a aktivně ho podporovat. Cvičte cvičení, která posilují plíce a dech. To funguje jako vynikající prevence a v případě onemocnění znamenají silné plíce rychlejší zvládnutí nemoci. Relaxujte a uklidňujte se, meditujte, protože stres je to, co nás nejvíc oslabuje. Naopak klidná mysl posiluje naši obranyschopnost a nadhled. Když jsme v klidu, snadněji najdeme řešení výzev, které před námi leží.

V kurzu zdarma „Dech života“ se to vše naučíte.  Nemusíte si k tomu kupovat žádné drahé pomůcky, stačí věnovat pár minut denně těmto prověřeným technikám. Cvičení jsou vhodná pro začátečníky i pokročilé, žádná předchozí zkušenost s podobnými cvičeními není nutná.

Co se naučíte v kurzu?

Dech života jsem postavil tak, abyste se naučili ty nejúčinnější techniky pro vybudování větší síly a kapacity plic a zároveň jste se prostřednictvím dechu uvolňovali. Děláme tak najednou 2 nejdůležitější věci - správně dýcháme a uklidňujeme mysl.

 • Jednoduché cviky posilující plíce
  Nejlepší prevence je posilování zdraví. Zdravé a silné plíce ani v případě onemocnění nepotřebují plicní ventilátor.
 • Nejúčinnější techniky relaxace
  Naučíte se pomocí dechu a soustředění zrelaxovat a zbavit se stresu během pár minut.
 • 10 lekcí okamžitě k dispozici
  Neomezený přístup i počet přehrání.
 • Podrobná instruktážní videa
  s vysvětlením technik a cvičení a doporučeným počtem opakování.

Kdo vás kurzem provede?

Jakub Červenka

kouč a mentor
Jmenuju se Jakub, je mi 37 let, jsem kouč a lektor, vedu kurzy ve firmách i pro veřejnost, pracuji se skupinami i individuálně.
O práci na sobě a meditace se zajímám přes 20 let. Připravil jsem tak pro vás ucelený kurz, který obsahuje techniky a cvičení z jógy, kterou jsem 6 let učil, i z jiných tradic a metod.
Věřím, že díky tomu je v kurzu pestrý výběr technik a cvičení, které vám pomůžou, aby vám bylo fajn i v dnešní náročné době.

Reference

Díky za krásný kurz, naučila jsem se spoustu nových technik na uvolnění, líbí se mi jejich jednoduchost a okamžitá účinnost 🙂 a nejvíc díky za tu vedenou meditaci, která je jednou z nejlepších meditací, které jsem kdy zažila!
Zuzana, 35 letterapeutka
Jednoduchá a snadno pochopitelná cvičení, která může dělat opravdu každý. Jsem překvapený, že účinky jsou cítit skoro okamžitě.
Martin, 42 letproject manager
Kurz DECH ŽIVOTA doporučuji každému. Je to skvělý způsob, jak můžeme kdykoliv a kdekoliv během pár minut "dobít baterky", zklidnit emoce a vrátit se zase k sobě.
Jitka, 45 letvýživová poradkyně

Přihlaste se do kurzu Dech života

Vyplňte registrační formulář a získejte zdarma okamžitý přístup ke kurzu:

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Můžete ho kdykoliv odvolat. Vše o tom, jak s údaji nakládáme: Zásady zpracování osobních údajů