Nejčastější rada při problémech se sexem je posilovat svaly...

 

...ale často mohou být problémy vyvolané přílišným napětím ve svalech - a na to další posilování nezabere.

S partnerkou si rozumíte, máte hezký vztah...

 • ale v ložnici to není úplně ono a
 • i když cvičíš a posiluješ svaly pánevního dna jak o život, nelepší se to!

Úplně ti rozumím. Sám jsem se dřív cítil hrozně - nedostatečně, trapně, bál jsem se, aby partnerka neodešla jinam...

A tak jsem tohle téma začal řešit. Nejdřív jako „pacient“ a posledních 5 let jako průvodce. Zbavil jsem se svých problémů a s nima i mindráků a teď pomáhám dalším chlapům k tomu stejnému.

Zjistil jsem totiž, že problémy se sexem máme v zásadě ze dvou druhů důvodů: mentálně-emočních a fyzických. Jinak řečeno buď problémy působí stres nebo strach a nezkušenost a nebo  je na vině  ochablé nebo hyper-napjaté svaly pánevního dna.

Tahle stránka je o tom druhém, o tom, jak vyřešit fyzickou část příčiny - konkrétně napětí.

Když je tohle vyřešený, „měkkýšové“ a nebo „super sprinty do pár minut“ mizí - a to jen díky pár jednoduchým technikám:

Na úrovni těla je pánevní dno je základním kamenem mužské sexuality. Na úrovni energie jsou to dech a naše pozornost a na úrovni mysli jsou to naše představy a přesvědčení.

Pracovat na úrovni svalů je nejsnadnější a nejpřístupnější pro většinu mužů. Nikdo nepochybuje o tom, že svaly má, to, že svaly pánevního dna nějak souvisí s naší sebekontrolou, erekcí a ejakulací také není těžké domyslet.

Když si tohle někdo uvědomí, začne svaly pánevního dna posilovat. To ale může být často chyba, protože žijeme v době, kdy jsme často hodně v napětí a máme napnuté i svaly pánevního dna.

Udělej si krátký test - zkontroluj si svoje čelisti. Teď i několikát za den. Pokud je máš zaťaté nebo se často přistihuješ při vzteku, rozčiluješ se,... je víc než pravděpodobné, že v sobě nosíš napětí, které je nutně i v pánevním dnu. A to se pak hodně podepisuje na tvých výkonech.

A proto tě zvu, aby ses do toho pustil a na vlastní kůži jsi zažil, že je možné změnit něco, co tě možná trápí roky:

 • „tvrdej měkkej“ je výsledek nerovnováhy v pánevním dnu,
 • předčasná ejakulace je výsledek nerovnováhy v pánevním dnu,
 • neschopnost erekce nebo orgasmu je výsledek nerovnováhy v pánevním dnu,
 • nedobrovolný únik moči (třeba když zakašleš nebo se zasměješ) je výsledek nerovnováhy v pánevním dnu,
 • bolestivý sex a/nebo ejakulace je výsledek nerovnováhy v pánevním dnu.

V rámci svého prémiového tréninku Vnitřní alchymie učím svoje klienty pánevní dno relaxovat jako jednu z důležitých metod kontroly ejakulace.

Ale protože je to tak zásadní dovednost, kterou muže nikdo neučí, rozhodl jsem se zpřístupnit tenhle trénink samostatně.

Harmonizace pánevního dna

Harmonizace pánevního dna je hodinu a půl dlouhá lekce - zhruba 30 minut teorie a zbytek jsou cvičení. Celkem najdeš v lekci 12 technik, které tě naučí, jak pánevní dno cítit a uvolňovat.

Na povel uvolnit svaly pánevního dna je dovednost, která způsobí, že v posteli vydržíš dlouho a budeš schopný zažívat daleko hlubší, intenzivnější orgasmy, dokonce i mnohonásobné a celotělové orgasmy. 

Klíčem k tomu je právě uvolnění svalů a uvolnění energie do celého těla.

Důležité upozornění: V žádném případě neříkám, že až si koupíš tuhle lekci a podíváš se na ni, stane se z tebe multi-orgasmický muž. Musíš cvičit. Techniky, co tě naučím, ti ukážou cestu, jak se zbavit napětí v pánevním dnu, které si ani nemusíš uvědomovat, ale přesto působí spoustu problémů. Ukážu ti, jak pánevní dno uvolňovat.

Zároveň ale znám případy mužů, kteří 20 minut před sexem cvičili poprvé techniky, co ti ukážu a potom zažili úplně dech-beroucí zážitky. Tohle ti nemůžu garantovat - ale:

garantuju, že to, co ti nabízím, je super-hodnotný a skutečně ti to pomůže. A kdyby ne, kdybys měl pocit, že ses nedozvěděl něco super hodnotnýho, nebude tě to nic stát.

Chci ti pomoct. Jasně, chci si vydělat peníze, ale chci je jen pokud dělám dobrou službu. 

Dám ti týden na to, aby sis ji poslechl, praktikoval cviky... a pokud budeš spokojený, prima. Pokud spokojený nebudeš, stačí mi napsat e-mail a vrátím ti peníze, ale přístup k lekci ti stejně nechám.

To know-how, co ti v lekci pře-dávám, má podle mě cenu zlata. Kolik stojí zdravý chlapský sebevědomí? To, že můžete s partnerkou „řádit“ i několik hodin a nebo se něžně milovat celou noc?

Jen tak z legrace jsem se podíval do googlu a zjistil jsem, že zlato (gram) dneska stojí 

1385 Kč

Takže to je částka, za kterou si můžeš Harmonizaci pánevního dna koupit: Za cenu 2 lístků do kina, pocornu a luxusní večeře v Mekáči pro dva 🤣 se naučíš něco, co zná a umí málokterej chlap.

 • budeš mít erekci jak' kámen, bez pumpiček i pilulek,
 • budeš se umět líp kontrolovat v posteli a díky tomu získáš větší sebedůvěru,
 • orgasmy a prožitky, co budete s partnerkou mít, budou o něčem úplně jiným - objevíte novou hloubku intimity i rozkoše,
 • už nikdy nebudeš o sobě pochybovat, protože budeš vědět, jak dobře umíš uspokojit partnerku.

Jestli ti tohle zní dobře, tvoje cesta k těmhle výsledkům začíná stisknutím tlačítka: