fbpx

emailový kurz zdarma

5 překážek milostných úspěchů

(a jak na ně)

O čem je tento kurz?

5 překážek milostných úspěchů je veskrze praktický e-mailový kurz, který se zaměřuje na řešení základních problémů, kterým jako muži čelíme v milostném životě. Ať už tě trápí úzkost, předčasná ejakulace, nebo naopak neschopnost vyvrcholení nebo rozpačitá erekce, tenhle kurz ti nabídne cvičení a rady, jak se trápení zbavit, získat větší sebedůvěru a sexuální sílu.

A jaká jsou hlavní témata?

 • Mylné přesvědčení
  Největším problémem je, že si neuvědomujeme, že máme moc změnit cokoliv si zamaneme. To, jací jsme milenci záleží jen a pouze na nás. Ne na genech, ne na osudu. Chceš-li být dobrým milencem a jsi-li ochotný pro to něco dělat, máš možnost. Tady je.
 • Mentální smyčka
  Nejčastější příčina našich selhání není ukrytá v našich kalhotách, ale nosíme ji na krku... Dopouštíme se dokola určitých chyb, které nás vedou ke stále stejně (ne)uspokojivým výsledkům. Vyvaruj se chyb, nahraď je vhodným chováním a úspěch se dostaví.
 • Návyky z porna
  Jeden z největších katalyzátorů problémů v ložnici. Jak sex má a nemá vypadat, jak se pozná dobrý milenec a dobrá milenka.. na tyto a podobné otázky si nejčastěji odpovídáme na základě porna. A frustrace roste. Zbytečně.
 • Práce se vzrušením
  Většina mužů, kteří mají se sexem problémy, prožívají sex pouze v pohlavních orgánech. Mají tím pádem menší kapacitu vydržet velké vzrušení. Naučíš se jednoduché cvičení, které ti pomůže zapojit do sexu celé tělo.
 • Slabé pánevní dno
  Pánevní dno je pro dobrý sexuální život asi tak důležité, jako pro zvedání činek bicepsy. A přesto o něm spousta mužů nemá vůbec přehled. Co dělá, jak funguje.. Ukážu ti, jak ho můžeš snadno posílovat.

Jakub Červenka

Jsem kouč a zakladatel projektu 'Muž 2.0'. Od jara 2016 vedu muže k větší spokojenosti s jejich partnerským a sexuálním životem. Dal jsem vale roli realitního makléře a začal se věnovat něčemu, co mi dává opravdový smysl - pomáhám lidem tam, kde jsem sám dlouho strádal.

Sex pro mě představoval dlouho velkou výzvu, v podstatě všechny body, které projdeme v kurzu, byly i moje téma. Naštěstí jsem zjistil, že to tak nemusí být navždy a nenaučil se sebou pracovat. O tyhle jednoduché, ale přesto účinné techniky se s tebou podělím v kurzu.