fbpx

Jaké by bylo končit sex po hodině a víc, plný touhy, síly, lásky? Kdyby mezi vámi s partnerkou byla vášeň a intenzita i po letech?

Jedním z důvodů opadajícího libida může být častá ejakulace, která tě oslabuje na mnoha úrovních. Čti dál a dozvíš se, jak probudit svůj ohromný potenciál sexuální energie a jak se už za 21 dní stát daleko silnějším a schopnějším mužem.

Ejakulace tě oslabuje

Možná jsi o sexu bez ejakulace už slyšel, možná ne. Možná sám zažíváš negativní účinky ejakulace, ale nevíš o tom! Vstup do výzvy a přesvědč se na vlastní kůži, jaký je to rozdíl!

Můžeš přijmout moji 21 denní výzvu a vyzkoušet, jaké to bez ejakulace je. Můžeš si počíst víc informací tady na stránce a nebo se můžeš pokusit zapomenout, že máš možnost se svou sexualitou pracovat a plně ji rozvinout..

Znáš tyhle stavy?

 • Partnerka je nejpřitažlivější ženská na světě... dokud se neuděláš, pak už tě nezajímá.
 • Často končíš dřív než partnerka, ale už ji nemáš chuť / sílu uspokojit.
 • Klesá ti sexuální apetit, sex tě neláká stejně jako dřív.
 • Po sexu jsi "prázdný" - nemáš na nic náladu, odvalit se a spát.
 • Jsi často unavený, budíš se neodpočatý a nabroušený.

Pokud takové situace znáš a zažíváš, tak věz, že na vině může být právě častá ejakulace!

Sex bez ejakulace tě posílí

Když neejakuluješ, tak:

 • Máš lepší sex a "můžeš" v podstatě pořád
 • Jsi schopný zažívat více orgasmů během jednoho sexu
 • Máš skvělou kontrolu nad vlastním tělem a z ní plynoucí větší sebedůvěru
 • "Ustojíš" i divokou partnerku
 • Máš více energie, klidu, síly a lépe se soustředíš
 • Jsi celkově výkonnější ve všech oblastech tvého života

Může se to naučit každý? Ano!

Není to blbost. Můžeš mít víc energie, získat "samecký" sebevědomí, být výkonnější v práci, snížit svou potřebu spánku a získat spoustu dalších výhod. Stačí k tomu jenom když se naučíš lépe ovládat svoje tělo. 

Pokud do Výzvy se mnou půjdeš, změní se ti sexuální život k nepoznání.

Tak co, troufneš si? Kdo má navrch: ty, nebo tvoje tělo a nevědomé pudy? Zjistíš to během následujících 21 dní. Zvládneš být tři týdny bez ejakulace?  Sebeovládání dělá z kluků chlapy a tahle Výzva ti pomůže se jím stát.

 

"Zažívám něco, co byl kdysi pro mě sen.  Více jak hodinové milování plné lásky ale i vzrušujících zážitků jsou pro mě realitou. Přál bych to zažít každému!"
Lukáš F., student

Chlapská výzva: 21 dnů bez ejakulace

Jak probíhá?

 

21 dní se budeme spolu online potkávat, trénovat a přeprogramovávat vnitřní nastavení.

Každý den se ti zpřístupní nové video, ve které se naučíme novou techniku z tantry, taoismu, jógy, sexuálního kung fu a dalších tradic a směrů. 

Všechny techniky budeš mít neustále přístupné, takže se k nim budeš moci kdykoliv vracet (i po dokončení výzvy).

V průběhu Chlapské výzvy ti budu k dispozici na emailu, budeš se na mě moct obracet a získat tak rady na míru a doporučení pro tvoji konkrétní situaci.

Co konkrétně se ve výzvě děje?

Výzva se skládá ze 3 bloků, rozdělených zhruba po týdnech.

První blok, "Já a tělo", se dívá na základní mechanismy a principy fungování erekce, jak ji posílit a lépe ovládat a jak prostřednictvím práce se svaly pánevního dna ovládat ejakulaci. Také se naučíš lépe vnímat své tělo a pozorovat jeho signály.

Druhá část je zaměřená na pokročilejší techniky sebeovládání, které vycházejí především z tantry a taoismu a jmenuje se "Já a energie". Naučíš se pracovat s dechem, začneš vnímat sexuální energii a získáš tak schopnost zažívat násobně větší vzrušení a potěšení. Výrazně déle.

Závěrečná část "Já a ona" se dívá na konkrétní techniky v páru. Představíme si způsoby, jak ženu uvolnit, naladit, ale i konkrétní rady a tipy jak na věc. Jedna kapitola je zaměřená na předehru, další na orální sex, představíme si speciální tantrické polohy, které usnadňují kontrolu nad ejakulací,... prostě po absolvování tohohle tréninku budeš mít obrovské množství informací a praktických technik, které tě připraví na nejbouřlivější zážitky i na něžné milování.

 

 • 20 video přednášek
  (více než 5 hodin videí s vysvětlením teorie, technik a praktických ukázek)
 • 19 technik
  (ovládání ejakulace, posilování erekce, milostné dovednosti, práce s dechem, s pozorností, milostné polohy,...)
 • Moje osobní podpora
  (můžeš výzvou procházet sám a nebo se na mě můžeš kdykoliv emailem obrátit a nechat si něco dovysvětlit)

Kdo za Chlapskou výzvou stojí?

(a proč si myslím, že mám k tomuhle tématu co říct)

Jakub Červenka

 • Od roku 2017 je moje práce učit chlapy, jak být dobrými milenci a silnějšími muži (potom, co jsem odešel z realit a začal dělat něco, co mi dává smysl)
 • Sexualitou, psychologií a vztahy se zabývám od roku 2003 (jsem certifikovaný somatický kouč, prošel jsem 5ti lety sebezkušenostní Gestalt a Rogeriánské terapie)
 • Vedu (online) mužské výcviky od roku 2016
 • 6 let jsem učil jógu a tantru

Chceš zjistit, jestli to také dokážeš? Chceš více energie, zažívat lepší sex a posílit se?

Přijmi výzvu!

V ceně je zahrnut časově neomezený přístup do členské sekce se všemi videi a nahrávkami a navíc nabízím na celou výzvu 100% garanci vrácení peněz - pokud mi do 2 týdnů od začátku výzvy řekneš, že neměla slíbený účinek, dostaneš všechny své peníze zpět.