KOUČING

 

"Koučing je proces, o hledání řešení na míru danému člověku a jeho situaci. Je to nástroj pro rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem."

"Jsem somatický kouč s ICF certifikovaným výcvikem. A také jsem člověk, který udělal v životě spoustu chyb.
Spoustu. A pak jsem se poučil a změnil.

Mám tak bohaté zkušenosti, jak teoretické tak praktické, jak se s nimi vypořádávat."

Setkávám se s klienty individuálně i s páry.

Objednat konzultaci

Jak, s kým a s čím pracuji?

Věřím, že je to kvůli bolesti a tomu, že se někde trápíme, že najdeme sílu a motivaci ke změně. Nejinak to bylo i u mě. Jak o sobě přiznávám, udělal jsem v prvních 32 letech svého života spousty chyb. Moje sexuální a vztahové začátky byly tragické.

Proto jsem se začal věnovat tématu životních změn a začal jsem se v nich vzdělávat. Hodně jsem četl a čtu, koukal jsem a koukám na videa, poslouchal a pouslouchám podcasty, chodil a chodím na přednášky, bavil jsem se a bavím se i nadále s lidmi, kteří ví a umí víc.

S klienty se věnujeme zejména těmto oblastem:

Jak na životní změny?

Každý člověk má v životě oblasti, ve kterých se mu daří a pak oblasti, které potřebují vylepšit. Někdy funguje zdraví a vztahy, ale nefunguje práce. Někdy máme dost práce a peněz, ale nemáme čas na rodinu...

Ať chcete změnit cokoliv, stojíte před velkou životní výzvou nebo hledáte způsob, jak pozvednout kvalitu svého života společně vytvoříme akční plán s osvědčenými strategiemi, ať dosáhnete, co si přejete.

Partnerské vztahy

Vysoká škola života. Většina z nás měří míru spokojenosti podle toho, jak spokojeně žijeme ve svých partnerských vztazích. Mnohdy ale věnujeme víc pozornosti a péče autu nebo vzhledu, než vztahům..

Učím partnery lepé komunikovat, rozvíjet emoční inteligenci a zvládat stresové situace a krizová období.

Dělám individuální i párová setkání.

Vědomá sexualita

Sex je skvělý. Motivuje nás, inspiruje, žene. Užíváme si ho. Ale někdy nás také frustruje, sráží nám sebedůvěru a namísto spojování partnery odděluje.

A to se děje ze spousty důvodů, ale na pozadí najdeme buď nedostatek informací (nebo jejich nevyužívání v životě), případně nevhodnou komunikaci. A oboje se dá změnit!

Hodina mého času stojí  1500 Kč / hod. 

Schůzku se mnou si můžete domluvit tady:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů