fbpx

Mentoring

 

"Mentoring je profesionální vztah dvou osob, kdy mentor předává své zkušenosti a znalosti menteemu (mentorovanému). Mentor tak působí jako průvodce v určité oblasti či tématu a pomáhá menteemu nalézt správný směr či řešení."

Koučing

 

"Koučování (koučink) je proces, podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem."

"Jsem somatický kouč s ICF certifikovaným výcvikem. A také jsem člověk, který udělal asi všechny možné chyby ve vztazích. Mám tak bohaté zkušenosti, jak teoretické tak praktické, jak se s nimi vypořádávat."

Setkávám se s klienty individuálně i s páry.

Objednat konzultaci

Jak, s kým a s čím pracuji?

Věřím, že je to kvůli bolesti a tomu, že se někde trápíme, že najdeme sílu a motivaci ke změně. Nejinak to bylo i u mě. Jak o sobě přiznávám, udělal jsem na poli vztahů spousty chyb. Moje sexuální začátky byly tragické.

Proto jsem se těmhle spolu provázaným oblastem začal věnovat, začal jsem se v nich vzdělávat. Hodně jsem četl a čtu, koukal jsem a koukám na videa, poslouchal a pouslouchám podcasty, chodil a chodím na přednášky, bavil jsem se a bavím se i nadále s lidmi, kteří ví a umí víc.

S klienty se věnujeme zejména těmto oblastem:

Vědomá sexualita

Sex je skvělý. Motivuje nás, inspiruje, žene. Užíváme si ho. Ale někdy nás také frustruje, sráží nám sebedůvěru a namísto spojování partnery odděluje.

A to se děje ze spousty důvodů, ale na pozadí najdeme buď nedostatek informací (nebo jejich nevyužívání v životě), případně nevhodnou komunikaci. A oboje se dá změnit!

Jak být mužem?

Milenec. Živitel. Bojovník. Otec. Bavič. Průvodce. Myslitel. Sporťák. Ochranář. Kutil...

Kolik rolí! Kolik cest! Kolik způsobů, jak být dobrým mužem, dospělým mužem a co to znamená?

Partnerské vztahy

Vysoká škola života. Většina z nás měří míru spokojenosti podle toho, jak spokojeně žijeme ve svých partnerských vztazích. Mnohdy ale věnujeme víc pozornosti a péče autu nebo vzhledu, než vztahům..

Učím partnery lepé komunikovat, rozvíjet emoční inteligenci a zvládat stresové situace a krizová období.

Dělám individuální i párová setkání.

Hodina mého času stojí  1500 Kč / hod. 
Ceny jsou uvedené bez DPH.

Schůzku se mnou si můžete domluvit tady:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů