Libilo by se ti, kdyby tě tvá partnerka zase chválila, smála se na tebe a zažívali byste vášeň jako na začátku?

Zní ti to jako nesmysl?

Pak je obvzlášť pro tebe důležitý můj osobní vzkaz:

Kameničky
(malá vesnička na Vysočině
jižně od Hradce Králové)
1. březen 2021, 16:47

Zdravím tě, chlape!

Pokud se právě teď (jako já před lety) nacházíš v situaci, kdy máš po svém boku ženu, kterou máš rád, která je krásná, přitažlivá, sexy ale přesto vášeň a žár mezi vámi postupně mizí a ty nevíš, jak to změnit...

Tak si udělej pár minut pro sebe čas a přečti si můj osobní vzkaz. Ukážu ti v něm, jak vrátit do vašeho vztahu vášeň, žár, respekt... a rozhodně bude to nejdůležitější, co jsi v poslední době četl.

 • možná máš pocit, že je to „patří k životu“, že vášeň a ohňostroje zažívá člověk jen na začátku vztahu a pak dospěje a žije zodpovědně... ale něco v tobě se to brání přijmout;
 • možná ti TVOJE ŽENA CHYBÍ - ta, kterou jsi poznal, ta, kterou sis vzal, se kterou jste se smáli, cestovali, dělali tolik věcí... ale díváš se kolem a přesvědčuješ se, že už jsi dospělej a máš důležitější věci na práci... ale přesto si říkáš, jestli by to nešlo nějak jinak;
 • možná máš pocit, že vztah po letech je jedna velká rutina
 • možná se ptáš sám sebe, jestli by ti nebylo líp samotnýmu, nebo jestli si nenajít milenku, abys zase cítil, že někoho opravdu zajímáš ty...

Chci s tebou budu sdílet svou vlastní zkušenost. Ukážu ti techniku, která vrátila mě a mnoha dalším mužům do jejich vztahů vášeň, jiskru, úctu a obdiv. Posunuli vztahy se svými partnerkami na daleko vyšší úroveň.

Metoda, kterou ti představím, má pro mě a tyto muže naprosto zásadní hodnotu. Proměňuje životy mužů a jejich partnerek a vím, že může proměnit i tvůj život s tvojí ženou.

Nezaručuju ti ale, že bez práce a úsilí moje výsledky zopakuješ a zažiješ také.

Nevím kolik mužů, ke kterým se dostane tenhle dopis skutečně uspěje a zlepší svůj vztah. Určitě tuhle stránku budou číst muži, kteří nejsou schopní a ochotní vyzkoušet cokoliv jiného a přesto očekávají, že se, jakoby zázrakem, samo všechno změní. Pokud nechceš čekat na zázraky...

Rozhodni se, že pro lepší vztah něco uděláš

Slib mi, že nebudeš hledat instantní řešení.

Slib mi, že si nebudeš chtít koupit návod, jak přes noc všechno změnit. Jak přes noc zařídit, že zase bude partnerka nejkrásnější a nejpřitažlivější žena na světě a bude z tebe celá unešená tak,  jak si pamatuješ ze začátku vašeho vztahu.

Slib mi, že uděláš pro váš vztah nové věci a budeš tomu věnovat svůj čas.

Já ti za to předám techniky a metody, které způsobí, že budete spolu i po letech žít vztah jako páreček novomanželů. Ale budeš se je muset někdy i týdny učit a trénovat. Jsou ozkoušené tisíciletími, ale nenaučíš se je přes noc.

Slibuješ? Tak...

Ti gratuluji, překonal jsi první překážku. Nenechat se snadno odradit je důležitá vlastnost, která se ti bude hodit.

Myslel jsem to vážně. Některé techniky, které učím, se budeš učit i několik týdnů až měsíců, než je zvládneš.

Rád bych ti ukázal můj příběh a na co jsem přišel:

Jménuju se Jakub Červenka, je mi 38 let a jsem chlap jako každý jiný. Prožil jsem relativně normální dětství, relativně normální studijní léta.

To nejzajímavější na gymplu pro mě bylo to, že jsem objevil, že existují holky. Dívky, ženy. A že se s nimi dá chodit. Randit. Tancovat. Líbat se. MILOVAT JE / SE S NIMI.

Také jsem zjistil, že vztahy umí lámat srdce. Že bolí. Že umí přinést radost a lásku, ale také slzy a utrpení. Zažil jsem si své rozchody a shledání, opuštění i opouštění, až jsem dorostl do věku, kdy jsem začal hledat a stavět dlouhodobé vztahy. Vztahy, které chce člověk na celý život.

Ještě o něco později jsem zjistil, že existují radosti ve vztahu, které jsem do té doby neznal. Třeba když najdeš „tu pravou“. Někoho, s kým si umíš představit, že zestárneš a zešedivíš. Ženu, se kterou chceš sdílet všechno. Chceš, aby o tobě všechno věděla. Aby to byla hlavně ona, kdo je na tebe pyšný. Aby první slyšela o tvých úspěších a výhrách. Jakou radost ti způsobí, když se na tebe usměje. To, že víš, že v tebe věří...

A také jsem zjistil, jak divnou pachuť zanechá to prázdno, když se jednou ráno probudíš vedle té stejné ženy - jen o pár let později - a zjistíš, že je ti to všechno jedno. Je ti jedno, co si myslí. Je ti jedno, jak se bude tvářit. Radši snad ať ani nic neříká, ať se nemusíte o ničem dohadovat. Jsi tak nějak otupělý a prázdný a ptáš se sám sebe:  „Jak se to stalo?“

Lásku vystřídala apatie.

To nejhorší? Nejhorší na tom je, že to je normální. Teda ono to normální vůbec není, je to strašná tragédie... ale když se na to téma bavíš s kamarády nebo kolegy v práci, zjistíš, že to tak mají skoro všichni. Láska jako trám na začátku, pár let normálního života, dětí, práce, hypotéky… a tradá, apatie a nezájem jsou na světě... mnohdy se partneři, kteří ze sebe ještě před pár lety nemohli dát ruce, dokonce i nesnáší a pohrdají sebou navzájem...

Přetoč 7 let. Žiju ve vztahu, ve kterém je stále víc přitažlivosti, lásky a porozumění. Partnerka je na mě pyšná. Hodně se spolu smějeme. Baví mě si s ní povídat (stejně jako na začátku). Baví mě s ní spát a pořád mě přitahuje. (Stejně jako na začátku, nebo vlastně ještě víc.) Máme sexuální život, který by nám záviděly i o polovinu mladší páry…

Srovnej mě před tím a teď: 2 různí chlapi. Jeden bez života, bez energie, vycuclej. Druhej je silnější, vitálnější, veselejší, byť je mu skoro 40. A je za tím jen jeden klíč, který jsem pochopil.

Ale bohužel, většina lidí ho nezná a tak…

 • se rozvádí přes 50 % manželství;
 • se rozchází nadpoloviční většina partnerství;
 • dost z těch, kteří spolu zůstávají, žijí ve vztahu, ve kterém jsem žil já před lety. Spíš přežívají.

Nic moc.

A jasně, ne každá dvojice si je souzena, ne každý vztah musí končit happyendem. Ale kolik z těch lásek a vztahů vyhasíná jen proto, že děláme něco blbě? Kolika bezesným nocím, kolika hádkám by se dalo předejít, kdyby se na sebe partneři uměli dívat růžovými brýlemi i po letech? Skrz lásku, vášeň, touhu si být blízko?

Co je tedy jedním z hlavních důvodů, proč se lidé odcizují? Vzdalují se?

Proč se z vášnivých milenek stávají spolubydlící a hospodyně?

Mám pro tebe jedno slovo. POLARITA.

Ta polarita, která působí, že plus přitahuje mínus. Ta stejná polarita, která hází jiskry, když se zkříží dráty. Ta samá polarita, která udělá “cvak”, když pustíš dva magnety k sobě.

Tak ta samá polarita funguje u lidí: 

 • Libí / nelíbí. 

 • Přitahuje mě / nepřitahuje mě. 

 • Chci ji / nechci ji. 

 • Zajímám ji / nezajímám. 

 • Poslouchám ji / Neposlouchám ji. 

 • Chci s ní žít / Nechci s ní žít. 

 • Chce se mnou žít / Nechce se mnou žít.
 • ...

Věřím, že když jsi dočetl až sem, zajímá tě, jak být ve vztahu šťastný. A nejspíš si přeješ, aby byla šťastná i tvoje žena.

Jako chlapi hledáme neustále odpověď na otázku: „Po čem ženy touží?“  Existuje na to celá řada odpovědí... ale jestli jste spolu se ženou šťastní záleží hlavně na tom, jestli se přitahujete, jestli se „polarizujete“, jestli vedle sebe dokážete být + a -, muž a žena. To přirovnání s magnety je trefný:

Představ si 2 magnety, který se přitáhnou. Jsou v podstatě spojený. Drží je tak silná přitažlivost, že je ohromně náročný je oddělit. Na začátku. Ale co se stane, když je necháš takhle na těsno delší dobu? Několik let, třeba? Ta přitažlivost se začne vybíjet. Začne slábnout. Až nakonec úplně vyšumí a magnety se rozpojí.

Naštěstí jako lidé máme možnost s polaritou pracovat a nemusíme jen čekat na nevyhnutelný konec a rozpojení.

Metody, které fungují k udržení nebo obnovení polarity ve vztahu jsou dobře známé. Patří mezi ně:

 • chodit pravidelně na rande;
 • každý den se líbat;
 • chodit na párovou terapii;
 • skutečně se o sebe zajímat;
 • dopřávat si nějaký čas (a prostor) od sebe;
 • vědomě se navzájem oceňovat, projevovat si vděčnost;
 • ...

Všechno to jsou super nápady a určitě bys je měl dělat. Ale existuje taky jedna věc, kterou bys NEMĚL DĚLAT. Na většinu chlapů funguje spolehlivě jako „vybíječ“. 

Můžu ti slíbit, že se budeš bouřit, jen co si přečteš, co to je. Budeš se vztekat. Odmítat. Obracet oči v sloup. Myslet si, že jsem pitomej. Za ty roky, co to učím, jsem slyšel už všechno. Všemožný urážky, útoky, výsměch...

Pravda ale je, že to funguje. Už tisíce let. Učili to svoje žáky už před tisíciletími jogíni v Indii, mistři bojových umění v Číně, zasvěcenci v Tibetu. Studiemi, i když jich je zatím málo, to postupně začíná dokládat i moderní věda.

Co je tedy ta jedna jediná věc, která tě umí postupně připravit o radost ze vztahu a o polaritu?

Je to ejakulace. Po „chlapsku“ stříkání.

Já vím. Šok. Myslíš si, že je to pro tebe ta nejskvělejší věc na světě. Ve skutečnosti to není pravda, ale naučil ses NE-vnímat, co ti způsobuje. Myslíš si nejspíš, jako já ještě před pár lety, že ejakulace je to samý jako orgasmus.

Není.

Dej mi chvíli, abych ti ukázal a doložil pár důležitých věcí:

 • Za prvé, neříkám tu vůbec, že by ses měl vzdávat intimního života a sexuality. NAOPAK. Ono totiž milování bez ejakulace znamená, že můžeš déle, více a častěji.
 • Ejakulace a orgasmus jsou dvě rozdílné věci. Je možné zažívat ejakulaci bez orgasmu (to nechceš), ale jde zažívat i orgasmus bez ejakulace a to chceš protože…
 • Orgasmus bez ejakulace je daleko, daleko intenzivnější a uspokojivější - pro tebe i partnerku.

Dokud jsem to sám nezažil, neuměl jsem si to představit. Ale když se to naučíš, prožiješ pár hlubokých orgasmů bez ejakulace a pak někdy zažiješ ten ejakulační, budeš si říkat „To je jako všechno?“ Muži, kteří umí prožívat neejakulační orgasmy o ejakulaci mluví jako o „genitálním kýchnutí“ - opravdu je to takový rozdíl.

Představ si, že celý život jezdíš trabantem. Jsi zvyklý na to, že se nedá pořádně řadit, zatáčet je trochu posilovna, před brzděním se musíš pomodlit… a pak si sedneš do Oktávky. Do Mercedesu. Do Porsche. Do …. [doplň svoje vysněný auto]…. . Je to stejný, jasně, pořád je to auto, ale zároveň je to tak jiný požitek, že je to úplně jiná disciplína.

S ejakulací je to stejný. Akorát že je Porsche lepší než Trabant víš a nikdo ti to nemusí dokazovat.

Bez ejakulace máš hlubší prožitky ty i partnerka, ale ten hlavní důvod, proč ti píšu, je ten, že máš moc ovlivnit, jak se bude vyvíjet váš vztah.

Na dalších řádkách ti dokážu, že ejakulace ohromně vybíjí vaši polaritu a vede k postupnému ochlazení vztahu.

Jak ejakulace působí na vztah?

Již starověký lékař Galénos ve 2. století n.l. pronesl okřídlený citát „Post coitum omne anima triste. Neboli „Po sexuálním aktu každý tvor smutní.“

Možná to znáš i u sebe, ze svého života. Když jsi plný touhy, chodíš jinak. Stojíš víc vzpřímeně. Máš jiskru v oku. Když jsi s partnerkou, je nejkrásnější… nejbáječnější… nejpřitažlivější na světě… miluješ ji… chceš ji… udělal bys pro ni cokoliv… teda dokud se neuděláš, pak už tak moc ne. To ji ještě tak na chvíli obejmout, rychlou pusu a pak spát nebo si jít pustit televizi…

Proč to tak je? 

Víš, jak o sobě chlap mluví, když se cítí dobře? Říká, že je nabitej. Srší energií. A co když se cítí nedobře? No, říká, že je vybitej. Vycuclej. Zmlácenej. Prázdnej.

K čemu se tu dostávám je to, že ejakulace stojí ohromný množství energie. Připadáš si po ní trochu dobře (zažil jsi orgasmus) a trochu blbě (jsi vybitej). Vystříkl jsi totiž spoustu energie a klesla ti hladina testosteronu.

Teď mi možná dáváš za pravdu, znáš ty propady a ohromný změny v tom, jak se cítíš „před“ a „po“. Ale možná si říkáš:

„Nene, to já tak nemám. Já se po ejakulaci cítím skvěle.“

A já ti to věřím. Cítíš tu slast z orgasmu a necítíš úbytek energie. Buď jsi hodně mladej, hodně vitální a nebo obojí. Ale většinová zkušenost je taková, že s postupujícím věkem klesá chlapům chuť na sex, drive, touha čehokoliv dosahovat… protože jim ubývá testosteron a energie. Možná jsi výjimka, která potvrzuje pravidlo.

Protože ejakulace stojí energii.

To je fakt, to není názor. Jako tě stojí energii dělat kliky, běhat, tak tě zákonitě musí stát energii tvořit tak vzácnou tekutinu, která může zplodit život. Prokazatelně se ti snižuje hladina testosteronu, mužského hormonu výkonu a síly.

Ale neměl jsi ještě možnost si toho všimnout. Protože to nemáš s čím porovnat, neznáš rozdíl. Proto ti navrhuju: Vyzkoušej a uvidíš sám.

Vyzkoušej pod mým vedením 21 dní neejakulovat a pak mi sám řekneš, jestli to je a nebo není rozdíl.

Spousta chlapů taky říká:

„Ale sex bez stříkání, to prostě není ono. Není to přirozený.“

Tohle přesvědčení máš pravděpodobně i ty. Máš to tak silně zažitý, že mi nevěříš. „Možná, MOŽNÁ, někoho to tak může bavit, ale ejakulovat je normální, proč bych se toho měl vzdávat?“, říkáš si.

Dovol mi jednu zdánlivě nesouvisející odbočku:

Kdybych ti řekl, že si máš dávat do vlasů vteřinový lepidlo, že je to super věc, že ti krásně podrží účes, asi by sis myslel, že jsem se zbláznil. K tomu přeci vteřinové lepidlo neslouží, není to jeho účel. Není to přirozený.

Víš, k čemu je sperma?

No ano, slouží k rozmnožování, k oplodnění ženského vajíčka. A teď mi řekni proč je přirozený používat sperma k něčemu jinýmu než je rozmnožování?

Osobně si myslím, že většina chlapů si myslí, že sperma je k tomu, aby se stříkalo. Hodně a všude. Neví totiž, že jde mít sex i jinak. Problém je totiž v tom, že se rodíme bez návodu k použití. I tak jednoduchá věc jako rychlovarná konvice má alespoň 5 stránkový manuál, ale člověk? Nic. Ani stránka. 

A tak se učíme nápodobou. Nikomu z nás otcové, strýcové, bráchové,... ani nikdo podobný nevysvětloval, jak je to se sexualitou. Jak se chovat k ženě. Jak zacházet s naší sexuální energií, jak ji kultivovat, jak díky ní sílit a být lepším, silnějším mužem.

Ne ne. My se učili z porna a časopisů. A tak jsme se naučili, že největší slast je pořádně ženu vošukat a pak jí celou postříkat. Spojili jsme si ejakulaci a orgasmus, takže je pro spoustu chlapů ohromný překvapení, když se dozví, že to vůbec není to stejný, ale že můžou zažívat, stejně jako ženy, mnohonásobné orgasmy a navíc bez ejakulace.

Co se snažím říct je to, že za přirozené považujeme cokoliv, co děláme dostatečně dlouho a víme, že to dělá dost dalších lidí.

Je třeba přirozené si umýt ruce mýdlem, když přijdeš z venku?
Ano.
Ano? Mýdlo je běžně v domácnostech asi 150 let. Člověk běhá na zemi asi 1.5 milionu let kdy si ruce určitě mýdlem nemyl... Takže otázka přirozenosti je jen otázka zvyklosti…

Ale píšu tu o věcech, na který nejsi zvyklý, o kterých možná slyšíš prvně, takže působí přinejmenším divně.

Někdo, koho neznáš (já) ti tady říká, že když nebudeš stříkat:

 • budeš mít radši svoji ženu;
 • bude se ti víc líbit;
 • bude tě víc přitahovat;
 • budeš se o ni přirozeně víc zajímat;
 • a ona se pak, záhadně, bude chovat vřeleji i k tobě;
 • bude se na tebe víc usmívat;
 • bude tě víc chválit;
 • víc tě hladit...

Akce a reakce…

Zní to vážně tak divně?

No, možná.

Ale víš ty co? Co kdybys mi nevěřil, ale vyzkoušel si to? Co můžeš ztratit? Co kdybys zkusil na 3 týdny zaexperimentovat?

Když se rozhodneš mi uvěřit a vyzkoušet neejakulaci na vlastní kůži, můžeš jenom získat. Totiž, kdyby...

...kdyby snad byla pravda to, co tady píšu...
...kdyby snad byla pravda, co učí tantra...
...kdyby snad byla pravda, co učí taoisté...

(Tedy že tě ejakulace oslabuje tím, že tě připravuje o testosteron a energii a tím snižuje polaritu ve vztahu).

Kdyby to všechno byla pravda a ty by ses naučil, jak na to, tak můžeš jenom získat. A nic neriskuješ. Můžeš to brát jako sázku. Já tvrdím, že je to pravda. Vsadím celé své know how. Dám ti přístup k celému kurzu (který ti za chvíli představím). Celý ho projdeš, vyzkoušíš, budeš praktikovat...

...a ty budeš mít celý měsíc na to, abys vyzkoušel, jestli na tom něco je a nebo ne. Věřím tvojí poctivosti, nebudu nic zkoumat. Když mi po měsíci napíšeš, že ti kurz nic nedal, máš ho ZDARMA, ale všechno ti zůstane. Přístupy k materiálům, všechno, co ses naučil i všechny bonusy.

Zní to fér?

Tak prima. Co tedy vsázím? Kurz:

MUŽSKÁ VÝZVA: 21 DNÍ BEZ EJAKULACE

Mužská výzva je online kurz, který začne ve chvíli, kdy si ho objednáš. Máš k němu přístup ze všech svých zařízení - mobilu, tabletu, počítače,…

Trvá 21 dní. To znamená 21 video lekcí rozdělených do 3 oblastí:

V téhle sekci se dozvíš o základních principech: pochopíš, jak funguje erekce a jak ji posílit. Budeš překvapený, co pár minut cvičení denně za pár týdnů dokáže. (Hodně!)

Pochopíš princip ejakulace (co v našem těle je za ni zodpovědné) a jak ejakulaci ovládat pomocí svalů a jejich posilování.

Naučíš se více vnímat, jak souvisí dech s tvým vzrušením, jak vzrušení ovládat a usměrňovat. Naučíš se přeměňovat sperma na energii - a jestli ti to zní jako voodoo, máš pravdu. Tohle se ve škole neučí.

Ale funguje to. Na vlastní kůži odhalíš, že tvoje tělo dokáže daleko víc, než si myslíš.

Tohle je královská cesta. Neejakulovat, když člověk žije v celibátu nebo bez partnerství, je sranda. Ale s partnerkou je to ještě trochu jiná disciplína.

V tomhle týdnu budeme mluvit o tom, že milování není slušný slovo pro šukání, ale že jsou to dvě různé věci. 

Naučíš se skvělé techniky předehry i milování.

Jak ti Výzva pomůže zlepšit vztah se ženou?

Mužská výzva je připravená jako švédský stůl: představím ti celkem 19 technik z různých tradic (taoismus, tantra, jóga). Ukážu ti, jak se správně provádějí, vysvětlím ti, jak fungují a k čemu se používají. Pak si vybereš ty, které ti nejvíc sedí.

Techniky jsou vybrané tak, že až zvládneš dobře 2-3 z nich, naučíš se vědomě ovládat svou ejakulaci a budeš umět přeměňovat sperma na energii - díky tomu budeš zdravější, soustředěnější, víc v pohodě. Zase to sci-fi, já vím, ale je to pravda.

Sám jsem neejakuloval roky bez to, aniž bych měl obří koule nebo nějaké bolesti a obtíže. (častá obava mužů, když slyší o neejakulaci prvně je ta, že se po čase nevejdou do kalhot...) Tak to opravdu není. Znám spousty mužů, mé učitele například, kteří neejakulují i několik desetiletí a jsou plní síly a zdraví.   

Ale je tomu těžké uvěřit… proto další krok vyžaduje dávku odvahy. Jsi schopný odložit na 3 týdny skepsi a přesvědčit se na vlastní kůži?

Jestli se k tomuhle kroku odhodláš, zavážeš se sám sobě, že 21 dní nebudeš ejakulovat. Nikdo tě nebude kontrolovat, ale bez toho, aniž bys ten závazek udělal, nemáš šanci poznat rozdíl, že jo?

Techniky, které se budeš učit, ti v tom budou pomáhat.

Je důležitý si uvědomit, proč to děláš. Když odložíš skepsi, tak jestli je pravda, co říkám - a klidně si vygoogli nějaký zpovědi lidí, kteří neejakulaci praktikují - můžeš ohromně získat. Ještě poznámka k tomu googlení: hledej informace od lidí, kteří PRAKTIKUJÍ. Najdeš totiž i spoustu „odborných“ názorů lidí, kteří je píšou z kanceláře, na základě něčeho, co se učili před lety ve škole, ale s čím nemají ŽÁDNOU PRAKTICKOU ZKUŠENOST. 

Ale lidé, co neejakulaci praktikují, ti potvrdí, jak díky tomu dramaticky proměnili svůj život i vztah s partnerkou. Když se naučíte milovat jinak, ta změna se přenese do celého vašeho života. Budete si přirozeně víc důvěřovat. Budete se víc přitahovat. 

Přitažlivost/nepřitažlivost má naprosto jednoduchý vysvětlení: pokud neejakuluješ, tvoje tělo vnímá tvojí partnerku (bez ohledu na to, kolik spolu máte dětí) jako někoho, s kým můžeš spojit geny. Ve chvíli, kdy s ní zažiješ ejakulaci, tenhle biologický rozměr zmizí a naopak ho vystřídá to, že podvědomě cítíš, že tě interakce s ní připravila o sílu (testosteron) a energii (sperma). Za to se samozřejmě zlobíš (nevědomky) a tak na ní - logicky - nebudeš milý, ale stáhneš se. Jenom maličko.

 • Žena to samozřejmě cítí.
 • Cítí, že se k ní chováš jinak, chladněji.
 • To ji zraní.
 • Tak se stáhne, uzavře. Jenom maličko.

Vynásob to týdny… měsíci… lety… Maličké zavření, maličké zranění, maličké stažení… se nasčítají jedno k druhému, až je z nich zavření nebo zranění jak hrom, které vede k odmítání a vzdálení se. Proto nám pak vědci říkají, že přitažlivost a zamilování mizí nejpozději po 3 letech vztahu. Proto má většina vztahů své nejlepší období na začátku.

Velmi zjednodušeně řečeno se tak ze sexu, který má být o přibližování a touze, stává zdroj odmítání a vzdalování se. 

A znovu to zopakuji - netvrdím v žádném případě, že neejakulační sex vyřeší v partnerství všechno. Zdaleka ne. Ale vím, že ejakulace představuje zbytečnou zátěž pro tvůj organismus i pro vaše partnerství.

Když se naučíš tuhle disciplínu opanovat, nebudeš už sebe ani váš vztah oslabovat, ale naopak ho budeš nabíjet vřelostí a pečující energií.

Výzva je proto mnohem víc než jen kurz o tom, jak se naučit neejakulovat. 

Tady je to nejzajímavější, co ti účast ve Výzvě přinese:

 • naučíš se, jak si posílit erekci bez pilulek a přístrojů a jak prodlužovat milování dle libosti (den 4)
 • naučíš se lépe vnímat svoje tělo - tím ti bude přinášet víc potěšení, ale bude i jednodušší se ovládat (den 6)
 • naučíš se cítit svoji sexuální energii a rozvádět ji do těla, což ti přinese mnohem víc než jen schopnost kontroly, ale i posílí tvé zdraví tím, že budeš umět ušetřenou (nevystříklou) energií zásobovat nějaké bolavé / oslabené místo v těle a tím ho uzdravovat / posilovat (den 7)
 • naučíš se jednoduché i pokročilé dechové techniky, které probouzí vnitřní oheň a sebedůvěru, dodávají ti tak charisma a posilují schopnost vést druhé (den 8 a 14)
 • naučíš se, jak přetavovat sperma v energii - tohle je naprosto zásadní technika pro dlouhodobý úspěch - pokud by se rozhodl přestat neejakulovat jen tak, sperma se v tobě bude hromadit a tělo se ho bude zbavovat noční polucí a navíc sex bez této techniky může být bolestivý - bolesti v podbřišku a varlatech při a po styku; tahle technika odstraňuje všechny tyto komplikace (den 13)
 • naučíš se, jak odbourávat strach ze selhání a z výkonu díky intenzivní metodě orálního milování (den 17)
 • naučíš se tajný tantrický milostný rituál (včetně speciálních poloh), který pomáhá udržovat při životě lásku a proudění energie (den 20)

Jestli se ti zdá, že je to docela dost technik, tak se ti to nezdá! 🙂 A navíc neskromně podotýkám, že jsou to dovednosti, které se na moc místech naučit nemůžeš, protože o nich málokdo ví a tím méně lidí je učí.

Ale je to ještě lepší. Navíc ti k Výzvě přidám můj oblíbený

kurz Emoční inteligence ZDARMA...

...který jsem vytvořil jako alternativu ke 14 hodinám koučingu.

Emoční inteligence, neboli EQ, je termín, který se objevuje od 90. let 20. století a podle mnohých je daleko důležitější než IQ. EQ totiž rozhoduje o tom, jak kvalitní vztahy tvoříme, jak se umíme motivovat, měnit a růst, jak působíme na lidi a jak dobře umíme zacházet se svým vnitřním světem a pocity.

Proto například spoustu testů v přijímacích pohovorech je o EQ - je totiž rozhodující i proto, jestli člověk bude průměrný nebo podprůměrný zaměstnanec nebo manažer.

Skvělá zpráva je, že EQ se dá budovat a rozvíjet. Buduje se hlubokými vztahy, zkoumáním pochodů uvnitř člověka a v neposlední řadě k jejímu rozvoji mohou napomáhat různé formy terapie a/nebo koučingu.

Každý ze 14 e-mailů kurzu je proto napsaný tak, aby ti dal podobné otázky a podněty k zamyšlení, jako kdybys měl hodinu s koučem a chtěl s ním řešit:

 • Jak lépe porozumět sám sobě?
 • Jaké jsou tvé skutečné hodnoty, co tě pohání ku předu?
 • Kdybys chtěl vědět, co znamenají (a jak lépe cítit) své pocity?
 • Jak se rychle zklidnit, když to budeš potřebovat (před jednáním, důležitou nebo nepříjemnou zkouškou)?
 • Jak najít ztracený směr v životě?
 • Jak se znovu připojit sám k sobě a být více autentický?

Společně se tak oba kurzy krásně doplňují a na více rovinách ti pomáhají budovat hlubší, kvalitnější vztah se ženou i okolím…

… pokud to je něco, co si přeješ...

Tohle jsou další kroky

Chlapská výzva stojí 3990 Kč. Zvaž sám, jestli 2 kompletní kurzy a všechno, co ti mohou nabídnout, pro tebe má tuhle cenu. Mě osobně stálo několik let a desítky tisíc, než jsem získal know how, které ti v kurzu předám během pouhých 3 týdnů.

V žádném případě neříkám, že za 3 týdny se to všechno naučíš, to bych lhal. Ale budeš znát všechny metody a techniky, které potřebuješ, abys uspěl. Než si je osvojíš, zdokonalíš je, bude trvat několik měsíců. Ale už po těch 3 týdnech budeš cítit účinky, budeš za sebou mít několik zážitků se ženou, které budou nové, hlubší, takže budeš mít chuť pokračovat a cvičit dál.

Techniky, co tě naučím, nejsou raketová věda a nepotřebuješ na ně žádné zvláštní nadání. Já sám se považuju za průměrně šikovný, mírně neohrabaný balvan a ty techniky jsem zvládl. Každý, kdo se je rozhodne naučit, se je naučí - pokud se rozhodne věnovat jim potřebný čas. Pamatuj, že i chodit ses učil několik měsíců… 

Navíc, nemusíš si zdaleka osvojit všechny. Stačí 2-3. Ke každé technice máme alternativy, aby sis mohl vybrat pro sebe nejsnadnější, nejúčinnější. 

Okamžitě po tom, co si kurz objednáš a zaplatíš, budeš přesměrovaný na stránku, kde vyplníš svůj e-mail a zaktivuješ si přístup do kurzu. Tím kurz začne. Pokud si to z nějakého důvodu přeješ, můžeš klidně začít později, přístup k registrační stránce budeš mít v e-mailu, který zadáš do objednávkového formuláře.

Každý den se ti zpřístupní nová lekce s technikou a/nebo teorií. Přístup k lekcím už máš navždy.

Na celý kurz nabízím garanci vrácení peněz. Máš 30 dnů od objednání kurzu (tzn. celý kurz + 9 dní navíc), abys mi napsal, že chceš své peníze zpět. Nebudu se na nic ptát, peníze ti pošlu zpět, ale přístupy k oběma kurzům ti zůstanou, kdyby ses v budoucnu rozhodl, že se chceš posílit a udělat něco neobvyklého pro váš vztah...

...ale doufám, že pochopíš, co ti neejakulace může přinést a dáš do kurzu všechno.

PŘIDEJ SE K 21 DENNÍ VÝZVĚ a dej vašemu vztahu (i svému životu) nový impulz. I když ti to třeba zatím ještě zní šíleně, vyzkoušej to, neriskuješ nic!

P.S. Jestli jako já scrolluješ na konec stránky, aby ses rovnou dozvěděl, o co jde, tak tahle část je tu pro tebe:

Nabízím ti 21 denní kurz, který tě naučí techniky, kterými získáš kontrolu nad svou ejakulací. Proč bys měl chtít zkoušet neejakulovat vysvětluju na 2 stránkách textu, takže do 1 odstavce to sem nedostanu. Ale je to moc moc důležitý, tvrdím že pro nás muže je to ohromně nevýhodná kratochvíle a že pokud se naučíš milovat bez ejakulace, ohromně tím získáš - shrnu to vše do 4 hlavních výhod:

 • výrazně hlubší a intenzivnější zážitky při milování;
 • změna, kterou to přinese, se promítne na kvalitu tvého vztahu s partnerkou (víc lásky, něhy, přitažlivosti);
 • budeš mít výrazně víc energie na všechno ve svém životě, silnější charisma, vitalitu i sebedůvěru;
 • obnovíš svůj sexuální apetit a životní drive, takže se budeš cítit stále ve formě.

Kurz obsahuje 21 video lekcí (přes 5 hodin nahrávek), 19 technik z různých tradic (tantra, taoismus, sexuální jóga) které všechny vedou k lepší kontrole nad sexuální energií a prohloubení vztahu.

K 21 denní výzvě získáš navíc zdarma kurz Emoční inteligence, který je vlastně 14 koučovacích hodin v e-mailu, kterými si projdeš ve svém tempu.