Jak být partnerem, po kterém každá žena touží?

...bez používání „zaručených, zázračných“ přípravků z internetu... 

Jestli se chceš stát „TÍM NEJLEPŠÍM“, kterého kdy tvoje partnerka měla, tohle bude ta nejdůležitější kniha, kterou jsi kdy četl. I pokud máš pocit, že jsi „5ti minutovej kluk“, nemusí to být rozsudek na celý život.

Existují jen 3 oblasti, které můžeš proměnit a tvůj milostný život se od základů změní. Můj nový ebook ti ukáže jak na to krok za krokem.

Ale nejdřív, upozornění...

Než se pustíme dál, chci být úplně maximálně transparentní:

Nenabízím ti kouzelnou pilulku, díky které ti přes noc vyroste o 7 cm nebo po ní jen svým vášnivým pohledem způsobíš partnerce nevýslovné blaho...

Metoda 3P™ , kterou v knize popisuju, funguje skvěle mně i mým klientům, kterých za poslední 4 roky byly stovky. Proto upřímně věřím, že může pomoct i tobě.

Ale v žádném případě neslibuju, že samotným přečtením knížky se z tebe stane druhý Don Juan.

Nevím, kolik mužů z těch, kteří si tuhle knížku přečtou, skutečně změní svůj intimní život. Pravděpodobně budou tací, kterým ta knížka vůbec nepomůže, protože nebudou dodržovat navržený systém a nebudou nic praktikovat...

Když jsem ti řekl, co ti NEslibuju, pojď se podívat...

Co přesně můžeš ještě dnes získat

Předně, tohle není knížka jako každá druhá o intimitě a „mužsko-ženských“ záležitostech. Není v ní totiž žádná vata ani líbivé řečičky - obsahuje jenom ověřené a ozkoušené techniky, které fungují po staletí, ale skoro nikdo je už nezná a nepoužívá.

A navíc - dobře se čte.

Na necelých 70 stránkách ti předám všechno, co potřebuješ vědět - a zvládneš to přečíst za jediné odpoledne. Pochopíš celou Metodu 3P ™. Jak a proč funguje a jak ji začít okamžitě využívat. Pochopíš, proč přesně jsem díky ní já sám před lety překonal svoje frustrace a stud a jak je možné, že běžně dostávám podobné reference:

... takových referencí mám spoustu. Můžu ti proto celkem sebevědomě říct, že většina problémů, co jako muži v téhle oblasti máme, se dá během pár měsíců tréninku odstranit.

V krátkosti, díky téhle knížce se naučíš:

  • 12 ozkoušených technik, které přímo posilují tvé mužství;
  • Jak posílit sebekontrolu a výdrž (bez používání speciálních přípravků a prostředků) jen díky lepšímu porozumění funkcím těla;
  • Co bys neměl nikdy dělat, pokud chceš být tím nejlepším, kterého tvoje partnerka kdy měla;
  • Jak mít úspěch u žen, i když jsi v minulosti selhával;
  • Jak prohloubit vaše zážitky, prožívat větší vášeň, ale i romantiku;
  • Jak překonat úzkosti a obavy, že s tebou partnerka není spokojená tak, jak by mohla být, protože bude spokojená MAXIMÁLNĚ;
  • proč Je chyba myslet na něco nepříjemného, abys vydržel déle;
  • 2 techniky zaměření pozornosti, které tě nevytrhnou z prožitků;
  • Jak prakticky uplatňovat v životě techniky (srozumitelný návod a doporučení, co konkrétně dělat v jaké situaci);
  • a mnoho dalšího.

Jestli se ti zdá, že je to docela dost technik a dovedností, co se naučíš jenom v jedné knížce... tak se ti to nezdá.

Ale je to ještě lepší. Na konci knihy dostaneš totiž přesný návod,  jak si z cvičení udělat zvyk, který vydrží.  Tahle část není v knize náhodou. Nejčastější důvod, proč se lidem nepodaří něco se sebou udělat - a je úplně jedno v jaké oblasti - je ten, že nechápou základní principy změny.

Proto jsem jako poslední kapitolu zařadil systém tvoření zvyků, který vychází z psychologie, koučingu, nejnovějších vědeckých expertních výzkumů i postupů, které úspěšně používám se svými klienty.

Prostě ti chci dát do ruky kompletní nástroj, který ti umožní uspět.

Stačí ti k tomu pochopit pár souvislostí a naučit se pár nových dovedností z těch zmíněných tří oblastí, tří „P“ a pak je systematicky praktikovat:

Přesvědčení
(práce s myslí)

Všechno začíná v hlavě. V mysli a v mozku se spouští procesy, které ovlivňují produkci hormonů i to, jak se cítíme a jak se chováme.

Proto trénink začíná právě tímto „P“.

Pánevní dno
(posilování svalů)

Když jsou pevné kořeny, strom je velký a pevný... (a dlouho vydrží.)

Proto je velmi důležité posilovat pánevní dno, i když svaly sami o sobě nestačí.

Prána
(vnitřní energie a dech)

Dech (a energie) proudí naším tělem a do velké míry ovlivňují všechny procesy těla.

Proto když se naučíš kontrolovat dech, naučíš se kontrolovat i všechno ostatní.

Až si moji metodu 3P™ osvojíš, stanou se dvě věci:

Za prvé, už nikdy o sobě nebudeš pochybovat v intimní oblasti, už nikdy se nebudeš cítit vydaný na pospas nemilosrdným pudům, protože se naučíš lépe cítit a lépe ovládat svoje tělo.

Za druhé si BUDEŠ PŘIPADAT JAKO OPRAVDOVÝ CHLAP. Bez ohledu na to, jak jsme inteligentní a oduševnělí, nějaká naše část je chlupatý zvíře, kterýmu dělá dobře, že ustojí partnerku, ať je jak chce divoká a nespoutaná... to, že jí umíš dopřát, to, co většina mužů nedokáže, je na sebevědomí balzám.  (Statistiky říkají, že průměrně „to“ u nás trvá 4.5 minuty... a to je doba, za kterou se průměrná žena ani pořádně neuvolní... a už je konec.)

Co bys měl udělat teď

Cena knížky je 190 Kč a můžeš si ji okamžitě stáhnout.

Jakmile potvrdíš svou objednávku, přijde ti automaticky faktura a budeš přesměrován na stránku, kde knihu získáš.

Také ti pošlu e-mail s odkazem, kde pro tebe bude kniha kdykoliv dostupná.

Jestli máš chuť se posunout, stát se lepším partnerem v intimní oblasti, zvednout si sebedůvěru a naučit se techniky, které tě naučí, co dělat, aby byla partnerka usměvavější, klikni na tlačítko:

Otevře se ti nová stránka s platební bránou a pak už vše poběží tak, jak jsem popsal výše.

Pak už se můžeš vrhnout do čtení a práci na tom, abys zlepšil svoje dovednosti.

Možná si teď říkáš... V čem je teda háček?

Není v tom žádný háček...

Jsem si vědom toho, že existuje spousta stránek, které se z tebe snaží vytáhnout kartu a pak tě jen tak mimochodem nacpou do nějakého programu, kdy se ti strhávají pravidelně peníze. Tohle není ten typ stránky.

Není to anonymní stránka. Za celým projektem Muž 2.0 stojím já - jmenuju se Jakub Červenka. Podnikám na svoje IČO, nedělám žádný „šmejdský praktiky“.

Jsem kouč a pracuju s muži (a páry). Nejčastěji na tom, jak mít lepší partnerský život. Jak spolu lépe komunikovat, jak spolu žít spokojeněší intimní život.

Knihu jsem dopsal v červenci 2021, ale Metodu 3P™ učím už 4 roky.

Skutečný důvod, proč je ta kniha tak nabušená a levná je ten, že se ti snažím ukázat, co dělám a v čem ti můžu pomoct. Někomu bude stačit knížka a díky ní se ohromně posune. Super. Ale někdo bude chtít víc. Zjistí, že mu dává smysl, co říkám, co dělám...a pak se z něj stane můj dlouhodobý klient.

Jeden z mých učitelů říká, že nejlepší způsob, jakým lidi přesvědčit, že jim můžu pomoct, je jim pomoct... Proto jsem do té knihy dal tolik informací, tolik technik. Chci ti ukázat, že ti umím pomoct.

Z toho důvodu ti ještě dám

NEJLEPŠÍ GARANCI NA SVĚTĚ:

Kup si knížku, přečti si ji, použij ji. Pokud náhodou zjistíš, že není pro tebe, že se ti nelíbí, nepomohla ti... Do týdne mi napiš e-mail a vrátím ti všechny peníze. Celých 190 Kč.

Zní to fér? Super.

Jestli tě knížka zajímá, klikni na tlačítko:

 

P.S. Jestli stejně jako já scrolluješ na konec stránky, aby ses dozvěděl o co jde, rychlé shrnutí: máš tady možnost koupit si moji novou (digitální) knížku za 190 Kč.

Pochopíš z ní pilíře mojí Metody 3P ™, kterou už 4 roky pomáhám mladým i starým chlapům zlepšovat svoje dovednosti a schopnosti v intimním životě. Naučíš se díky ní lépe kontrolovat, vydržíš déle, budete s partnerkou zažívat lepší, hlubší zážitky - vášnivější i romantičtější.

Navíc se v knížce dočteš i o mém unikátním nenásilném způsobu, jak informace a techniky prakticky používat a uvádět do života, i když nemáš silnou vůli nebo disciplínu.

Chrání tě moje garance vrácení peněz, pokud tě z jakéhokoliv důvodu knížka nepotěší, nepomůže ti, vrátím ti peníze zpět. 

Objednat si ji můžeš tady>>