Co si myslíš ty?

Dá se zbavit předčasné ejakulace nebo slabé erekce za 2 měsíce a méně?

Věříš, že

každý muž možnost stát se milencem, který dokáže dokonale uspokojit partnerku?

Moje krátká odpověď je „KU*VA JO!“ a tahle stránka tě o tom přesvědčí (a už tím ti ohromně pomůže, protože čemu nevěříš, o to se logicky ani nebudeš snažit.)

Dlouhou odpověď nechám na moje klienty:

Před tréninkem jsem po delší době bez pravidelného sexu měl problémy s předčasnou ejakulací (cca do minuty). Nejvíce mi pomohlo cvičení svalů, mam něco k čemu jsem se upnul a kromě zpevnění erekce pociťuji hlavně celkové uklidnění. Myslim, že psychika má na svědomí většinu problémů. Po dvou měsících mam stále na čem pracovat, ale jsem rád, že už poslední 3 týdny se dokážu milovat podstatně déle, cca 20 min, což je úžasné.
Tomáš, 28 letřidič
Díky tréninku jsem docílil prodloužení přímého aktu na víc než dvojnásobek a stále se zlepšuji. Navíc mám pevnější erekci a penis tak vypadá vzhledově větší.
- K.K., 35 letIT
Asi nejvíce se mi změnila sebedůvěra. Pocit, že můžu postupnými kroky měnit něco o čem jsem byl přesvědčen, že změnit nepůjde.
O.K., 25 letstudent
Zatím cítím hlavně zlepšení svalstva pánevního dna, rozvíjím práci s dechem a energiemi. Zjistil jsem, že i ve svém věku mám potenciál k velkým změnám a že je to jen na mně.

- anonymní reference, 51 letjednatel firmy

Musíš si v první řadě uvědomit, že milostné umění je přesně to - umění. A umění je odvozené od slova umět. To znamená, že je to něco, co se dá naučit a vytrénovat.

239,- Kč

Moje e-knížka Dobrým milencem může být každý tě podrobně provede 3 oblastmi, 3P, které musí chlap pochopit a vytrénovat, aby: 

 • získal kontrolu nad svou ejakulací,
 • posílil svou erekci,
 • a stal se milencem, po kterém jeho partnerka touží.

Můžeš podle ní trénovat sám a nebo můžeš vstoupit do mého navazujícího tréninku.

Co přesně můžeš ještě dnes získat a jak to funguje

Předně, tohle není knížka jako každá druhá o intimitě a „mužsko-ženských“ záležitostech. Není v ní totiž žádná vata ani líbivé řečičky - obsahuje jenom ověřené a ozkoušené techniky, které fungují po staletí, ale skoro nikdo je už nezná a nepoužívá.

A navíc - dobře se čte.

Na necelých 70 stránkách ti předám všechno, co potřebuješ vědět - a zvládneš ji přečíst za jediné odpoledne. Pochopíš celou Metodu 3P ™. Jak a proč funguje a jak ji začít okamžitě využívat. Pochopíš, proč přesně jsem díky ní já sám před lety překonal svoje frustrace a stud a jak je možné, že běžně dostávám podobné maily:

... takových referencí mám spoustu. Můžu ti proto celkem sebevědomě říct, že většina problémů, co jako muži v téhle oblasti máme, se dá během pár měsíců tréninku odstranit.

V krátkosti, díky téhle knížce se naučíš:

 • 12 ozkoušených technik, které přímo posilují tvé mužství;
 • Jak posílit sebekontrolu a výdrž (bez používání speciálních přípravků a prostředků) jen díky lepšímu porozumění funkcím těla;
 • Co bys neměl nikdy dělat, pokud chceš být tím nejlepším, kterého tvoje partnerka kdy měla;
 • Jak mít úspěch u žen, i když jsi v minulosti selhával;
 • Jak prohloubit vaše zážitky, prožívat větší vášeň, ale i romantiku;
 • Jak překonat úzkosti a obavy, že s tebou partnerka není spokojená tak, jak by mohla být, protože bude spokojená MAXIMÁLNĚ;
 • proč Je chyba myslet na něco nepříjemného, abys vydržel déle;
 • 2 techniky zaměření pozornosti, které tě nevytrhnou z prožitků;
 • Jak prakticky uplatňovat v životě techniky (srozumitelný návod a doporučení, co konkrétně dělat v jaké situaci);
 • a mnoho dalšího.

Jestli se ti zdá, že je to docela dost technik a nástrojů, co se získáš jenom v jedný knížce... tak se ti to nezdá.

Ale je to ještě lepší. Na konci knihy dostaneš totiž přesný návod,  jak si z cvičení udělat zvyk, který vydrží.  Tahle část není v ebooku náhodou. Nejčastější důvod, proč se lidem nepodaří něco se sebou udělat - a je úplně jedno v jaké oblasti - je ten, že nechápou základní principy změny.

Proto jsem jako poslední kapitolu zařadil systém tvoření zvyků, který vychází z psychologie, koučingu, nejnovějších vědeckých expertních výzkumů i postupů, které úspěšně používám se svými klienty.

Prostě ti chci dát do ruky kompletní nástroj, který ti umožní uspět.

Stačí ti k tomu pochopit pár souvislostí a naučit se pár nových dovedností z těch zmíněných tří oblastí, tří „P“ a pak je systematicky praktikovat:

Přesvědčení
(práce s myslí)

Všechno začíná v hlavě. V mysli a v mozku se spouští procesy, které ovlivňují produkci hormonů i to, jak se cítíme a jak se chováme.

Proto trénink začíná právě tímto „P“.

Pánevní dno
(posilování svalů)

Když jsou pevné kořeny, strom je velký a pevný... (a dlouho vydrží.)

Proto je velmi důležité posilovat pánevní dno, i když svaly sami o sobě nestačí.

Prána
(vnitřní energie a dech)

Dech (a energie) proudí naším tělem a do velké míry ovlivňují všechny procesy těla.

Proto když se naučíš kontrolovat dech, naučíš se kontrolovat i všechno ostatní.

Až si moji metodu 3P™ osvojíš, stanou se dvě věci:

Za prvé, už nikdy o sobě nebudeš pochybovat v intimní oblasti, už nikdy se nebudeš cítit vydaný na pospas nemilosrdným pudům, protože se naučíš lépe cítit a lépe ovládat svoje tělo.

Za druhé si BUDEŠ PŘIPADAT JAKO OPRAVDOVÝ CHLAP. Bez ohledu na to, jak jsme inteligentní a oduševnělí, nějaká naše část je chlupatý zvíře, kterýmu dělá dobře, že ustojí partnerku, ať je jak chce divoká a nespoutaná... to, že jí umíš dopřát, to, co většina mužů nedokáže, je na sebevědomí balzám.

  (Statistiky říkají, že průměrně „to“ u nás trvá 4.5 minuty... a to je doba, za kterou se průměrná žena ani pořádně neuvolní... a už je konec.)

Co bys měl udělat teď

Cena knížky je 239 Kč a můžeš si ji okamžitě stáhnout.

Jakmile potvrdíš svou objednávku, přijde ti automaticky faktura a budeš přesměrován na stránku, kde si ji stáhneš.

Také ti pošlu e-mail s odkazem, kde pro tebe bude kniha kdykoliv dostupná.

Jestli se máš chuť posunout, stát se silnějším partnerem, lepším milencem, zvednout si sebedůvěru a naučit se techniky, které tě naučí dobře uspokojit partnerku, klikni na tlačítko:

Otevře se ti nová stránka s platební bránou a pak už vše poběží tak, jak jsem popsal výše.

Pak už se můžeš vrhnout do čtení a práci na tom, abys zlepšil svoje dovednosti.

Možná si teď říkáš... V čem je teda háček?

Není v tom žádný háček...

Jsem si vědom toho, že existuje spousta stránek, které se z tebe snaží vytáhnout kartu a pak tě jen tak mimochodem nacpou do nějakého programu, kdy se ti strhávají pravidelně peníze. Tohle není ten typ stránky.

Není to anonymní stránka. Za celým projektem Muž 2.0 stojím já - jmenuju se Jakub Červenka. Podnikám na svoje IČO, nedělám žádný „šmejdský praktiky“.

Jsem kouč a pracuju s muži (a páry). Nejčastěji na tom, jak mít lepší partnerský život. Jak spolu lépe komunikovat, jak spolu žít spokojeněší intimní život.

Knihu jsem dopsal v červenci 2021, ale Metodu 3P™ učím už od roku 2018.

Skutečný důvod, proč je ta kniha tak nabušená a levná je ten, že se ti snažím ukázat, co dělám a v čem ti můžu pomoct. Někomu bude stačit knížka a díky ní se ohromně posune. Super. Ale někdo bude chtít víc. Zjistí, že mu dává smysl, co říkám, co dělám...a pak se z něj stane můj dlouhodobý klient.

Jeden z mých učitelů říká, že nejlepší způsob, jakým lidi přesvědčit, že jim můžu pomoct, je jim pomoct... Proto jsem do té knihy dal tolik informací, tolik technik. Chci ti ukázat, že ti umím pomoct.

Z toho důvodu ti ještě dám

NEJLEPŠÍ GARANCI NA SVĚTĚ:

Kup si knížku, přečti si ji, použij ji. Pokud náhodou zjistíš, že není pro tebe, že se ti nelíbí, nepomohla ti... Do týdne mi napiš e-mail a vrátím ti všechny peníze. Celých 239 Kč.

Zní to fér? Super.

Ještě poslední věc - celou touhle stránkou chci rychle vyselektovat lidi, který zajímá to, co dělám, proto ti dávám jen do dnešní půlnoci na to, aby sis mohl knížku koupit, pak už tě bude stránka přesměrovávat pryč.

update: Pár lidí mi psalo, že tenhle odpočet působí hrozně neseriózně a sráží úroveň celýho projektu. Nechci vytvářet falešný tlak. Ebook opravdu nevyprodám, ale ten odpočet je tu proto, že chci pracovat s lidmi, kteří vědí, že je tohle téma zajímá. Jestli jsi to ty, prima. Jestli ne, taky. A ten odpočet je tu proto, že nám to oběma pomáhá ujasnit.

Takže, jestli tě knížka zajímá, jestli ti dává smysl, co píšu, klikni na tlačítko:

 

P.S. Jestli stejně jako já scrolluješ na konec stránky, aby ses dozvěděl o co jde, rychlé shrnutí: Do dnešní půlnoci máš možnost koupit si moji (digitální) knížku za 239 Kč.

Pochopíš z ní pilíře mojí Metody 3P ™, kterou už 5. rokem pomáhám mladým i starým chlapům zlepšovat svoje dovednosti a schopnosti v intimním životě. Naučíš se díky ní lépe kontrolovat, vydržíš dýl, budete s partnerkou zažívat lepší, hlubší zážitky - vášnivější i romantičtější.

Chrání tě moje garance vrácení peněz, pokud tě z jakéhokoliv důvodu knížka nepotěší, nepomůže ti, vrátím ti peníze zpět. 

Objednat si ji můžeš tady>>