fbpx

Chceš být nejlepším milencem, kterého tvoje přítelkyně kdy měla?

Ukážu ti jak:

Co stihneš za 5 minut?

Přečíst si novinky na Facebooku, uvařit kafe nebo ohodnotit pár desítek nápadnic na Tinderu, ale rozhodně ne uspokojit ženu. Staň se dobrým milencem a dopřej sobě i partnerce tak dlouhý a dobrý sex, jak jen budeš chtít.

Akční cena platí jen do dnešní půlnoci! Obvykle kurz stojí 2990 Kč

Co se v kurzu naučíš?

Dobrým milencem se může stát každý. Buď jím i ty. Tohle "umění" není jenom pro vyvolené, ale i pro obyčejné chlapy, jako jsme ty a já. Stačí k tomu poctivý trénink, píle a odhodlání zlepšit svůj sexuální život. Pokud na sobě budeš svědomitě pracovat, tak nakročíš k jedinečným sexuálním zážitkům. A uvidíš, že sex bude najednou ještě větší slast, když:

 • Můžeš oddalovat nebo dokonce ovládat ejakulaci
 • Můžeš si vytrénovat silnější a větší erekci, která bude i déle trvat
 • Můžeš zažít několik orgasmů během jednoho milování
 • Mužeš pořádně uspokojit partnerku a zažít s ní díky milování takový stupeň intimity, o němž jsi ani neměl představu, že existuje

Co všechno kurz obsahuje?

Během dvou měsíců ti postupně pošlu osm výukových videí a další doprovodné materiály. Naučíš se trochu teorie, ale hlavně praktické a fungující techniky, které ti pomohou stát se dobrým milencem.

Podívej se na obsah jednotlivých videí

Mechanismus ejakulace

- Jak funguje ejakulace?
- Pánevní dno a jeho funkce

Vizualizace a kotva

- Nejerotičtější orgán těla je mozek
- Jak si naladit mysl?

Posílení erekce

- Sada cviků pro posilování erekce
- Orgasmus jinak

Kontrola dechu

- Základy práce se sexuální energií
- Relaxace jako klíč

Pozornost a sebeovládání

- Ovládání ejakulace = sebeovládání

Sexuální energie

- Jak se sexuální energií pracovat
- Jak ji využít mimo sex

Jak na věc?

- Praktické využití technik
- Důležitá doporučení

Budování sexuální síly

- Oddělení orgasmu a ejakulace
- Sublimace sexuální energie

A to není všechno

Součástí výcviku jsou ještě tyhle bonusy, s jejichž prostřednictvím je výcvik ještě účinnější:

 • přehledný cvičební plán, s nímž budeš vždycky vědět, jak trénovat
 • pdfko se zajímavými informacemi, aby sis mohl v případě zájmu něco nastudovat
 • audionahrávky s vysvětlením technik, takže můžeš pilovat třeba v autě, nebo v tramvaji
 • 5 speciálních skladeb složených tak, že ti umožní se lépe ponořit do cvičení

Co o kurzu říkají jeho účastníci

Mým kurzem už prošly stovky mužů. A jejich odezva mě těší. Dnes a denně totiž dokazuje, že se mi kurz povedlo sestavit tak, aby mým klientům skutečně pomohl.

Zdravím Jakube, jako mému mentorovi, který mě v životě posunul hodně dopředu Ti chci velmi poděkovat! Prošel jsem si kurzem dobrého milence i výzvy a parádně na sebe navazují. Zažívám něco, co byl kdysi pro mě sen. Více jak hodinové milování plné lásky ale i vzrušujících zážitků jsou pro mě realitou. Rozhodně pokračuj v tom co děláš. Přál bych to zažít každému!
Lukáš, 23 letstudent
Už jen díky meditační hudbě, kterou jsi dával k jednotlivým modulům, jsem se naučil "vypnout" a být sám bez přemýšlení nad jinými věcmi - takže větší klid, dále zlepšení stran erekce, prodloužení ejakuace - celkově se cítím jistěji - takže i jisté zvýšení sebevědomí.
Ondřej, 30 letzáchranář
Díky kurzu jsem objevil nové možnosti přístupu k milování, nový pohled, ovládnutí ejakulace, prodloužení milování, daleko lepší uspokojení přítelkyně i moje hluboké uspokojení, také zvýšení vitality, bdělosti, radosti ze života...
Michal, 38 letšvec

Suma sumárum, co ti tedy trénink Dobrého milence přinese?

 • Budeš mít výrazně lepší erekci. Takovou, jakou si ještě nikdy nezažil.
 • Při sexu vydržíš tak dlouho, že to překvapí Tebe a hlavně partnerku.
 • Poznáš, že jedním orgasmem milování rozhodně nemusí končit.
 • Zvýšíš si chlapskou sebedůvěru.

On-line trénink nebo osobní konzultace?

Preferuješ klasickou formu výuky? Není problém. Svoje know-how k dosažení lepšího sexuálního prožitku předávám i na osobních konzultacích. Hodinové sezení se mnou stojí 1000 Kč. Počítej ale s tím, že informace a techniky, které v kurzu získáš, probereme během minimálně 4 setkání. Balíček konzultací si můžeš objednat >>tudy<<.

Vydej se na cestu, na jejímž konci budeš dobrým milencem. Udělej první krůček už dnes. Pokud opravdu víš, že na sobě chceš pracovat, trápíš se v intimní oblasti nebo si chceš zlepšit mužské sebevědomí, to nejhorší, co můžeš udělat je říct si "Měl bych..." nebo oblíbené "Hned zítra začnu!"

Tohle není prodejní technika, ale povzbuzení tě k akci. Mužské akci. Muž je rozhodný a rázný. Pokud kurz nechceš / nepotřebuješ, prima. Ale pokud tě zajímá, na nic nečekej. (Máš 14 dní na vyzkoušení - peníze ti vrátím, pokud by ti kurz nesedl, stačí jen napsat.)

Možná si teď říkáš:

-> To je blbost. Kdyby to fungovalo, dávno by to každý věděl a dělal.

Je to opravdu šokující. Většina z nás, mužů, kteří se sexem trápí, by vůbec nemusela. Chybí nám jen informace a propracovaný trénink. Vím dobře, o čem mluvím, sám jsem dlouhou dobu netušil, že se může člověk zdokonalovat jako milenec. Proto také sám jsem dobrým příkladem, jak moc se dá všechno změnit. Navíc příběhy mých klientů dokládají, že můj přerod není jakkoliv vyjímečný, ale s trochou vůle a píle ho může dosáhnout každý. A to je dobrá zprává. I ty se můžeš stát dobrým milencem.

-> Hmm, ale tak to určitě bude hodně složitý.

Trénink, který jsem poskládal dohromady, obsahuje ty nejefektivnější metody a techniky. Samozřejmě, že nic není zadarmo. Musíš cvičit. Ale trénink ti zabere max 30 min denně. Jestli tohle je překážka, kterou nejsi ochotný podstoupit kvůli tomu, abys byl skvělý milovník a dokázal perfektně uspokojit partnerku, tak můj trénink není pro tebe.

-> Co když jsem opravdu tragický případ?

Na tragické případy nevěřím. Statisticky je v sexuální oblasti 99% problémů  léčitelných a řešitelných cvičením. Jen mizivá část je způsobená nějakými biologickými příčinami, které se musí řešit operacemi nebo jinak komplikovaně.

-> Ale co když patřím mezi to 1% případů?

I tak ti může kurz ohromně pomoct, protože se naučíš spoustu věcí, ale přesto, pokud bys měl pocit, že ti nic nedal, garantuji 100% spokojenost. Máš 14 dní na to zjistit, jestli ti kurz sedí, přijde ti smysluplný a funkční. Kdyby ne, stačí napsat, vrátím ti peníze zpět, takže nic neriskuješ.

Můžeš hledat problémy, nebo řešení.

Moje oblíbené rčení říka: Ať ti, co tvrdí, že něco nejde, nestojí v cestě těm, kteří to dělají.

Představil jsem ti svůj program, ukázal jsem ti, že (a jak) funguje, garantuji ti jeho kvalitu vrácením peněz... Víc už pro tebe udělat nemůžu. Rozhodnout se pro změnu musíš sám.