Chtěl bys umět

dokonale uspokojit partnerku?

Tak to jsi tady správně. Vím totiž, že

DOBRÝM MILENCEM

MŮŽE BÝT KAŽDÝ !!

A na dalších řádcích ti ukážu jak na to, aby ses jím za pár měsíců stal i ty.

Ano. Čteš to správně. Opravdu není nutné a dané

 • abys zažíval stud a frustraci, protože partnerce nedokážeš dát, co bys chtěl,
 • že někdo má velkou sexuální výdrž a někdo malou,
 • aby ses cítil méněcenný a nedostatečný jako chlap,
 • že ses nějak narodil a nedá se s tím nic dělat,
 • aby ses bál, že tě partnerka opustí nebo ti bude nevěrná kvůli nezáživnému sexu.

Moje metoda už třetí rok dělá dobré milence z úplně normálních kluků a chlapů, jako jsem já i ty. Vychází z mého vlastního tréninku, z mojí vlastní frustrace v minulosti a z roků práce s muži, kterým záleží na tom, jak se s nimi partnerka cítí v ložnici... Minulý týden mi přistál ve schránce tenhle email:

a včera tenhle:

Dokážeš si to představit taky? Jaký by pro tebe bylo...

 • Kdybys věděl, kdyby sis byl jistý, že se s partnerkou můžeš milovat tak dlouho, jak chceš?
 • Kdyby vaše milování končilo, protože už se vám chce spát, nebo protože už jste oba tak uspokojený, že víc není nic potřeba?
 • Vědět, že jsi nejlepší milenec, jakého kdy tvoje přítelkyně měla?

Je naprosto přirozený, jestli tady pochybuješ. Máš nějakou svojí životní zkušenost v intimní oblasti, která je pravděpodobně nepříjemná a bolavá a rozhodně nevypadá tak, že by sis připadal jako Don Juan... ale... chlapi se spokojeným sexuálním životem za mnou nechodí, ale přesto velmi sebejistě prohlašuju:

DOBRÝM MILENCEM

MŮŽE BÝT KAŽDÝ !!!

Navzdory tomu, že smutné statistiky říkají, že:

 • Průměrná délka sexu je v západní společnosti 4,5 minuty. (!!!)
 • Žena v průměru potřebuje alepoň 20 minut, aby dosáhla uspokojivý orgasmus.
 • Asi pak nepřekvapí, že 9 z 10 žen někdy v životě předstíralo a předstírá orgasmus.

Je škoda, že společnost se k tomu staví jako že je to vlastně normální. Jako předčasnou ejakulaci označuje medicína cokoliv pod 1.5 minuty. To znamená, že kdo ejakuluje po 91 vteřinách je vlastně v pohodě!

Jestli cítíš, že to není v pořádku a že uspokojivý sex i pro partnerku udělá dobře i tobě, souhlasím. A dodávám, že ti k tomu stačí jen metoda 3P a touha se sebou něco dělat a změnit se, stát se lepším milencem.

👉 Možná si teď říkáš: „No jo, to je moc hezký, ale já jsem tak citlivej, že se mě přítelkyně sotva dotkne a mám namále..“

Dobře vím, o čem mluvíš, ale ...

Nestalo se ti někdy, že všechno fungovalo, jak mělo? Totálně jsi vnímal svoje tělo... Její tělo... byl jsi tak ponořený do toho prožitku, že jsi vůbec nevnímal okolní svět... až sis třeba ani nevšimnul, že uběhla nezvykle dlouhá doba a tys neměl žádnou nehodu?

Sám jsem vnímal dlouho svoji citlivost jako prokletí, ale teď je to něco, k čemu ti gratuluju! Velká citlivost není vůbec na škodu. Pokud se s ní naučíš dobře zacházet, můžeš prožívat stavy, o kterých se méně citlivým chlapům ani nezdá.

👉 „Počkej, ty tomu nerozumíš. Nemusí na mě ani sahat... Někdy stačí, že se na mě jenom kouká, nebo že si to představuju...“

Tak se zkus zase zamyslet:

Třeba jsi měl někdy trochu upito, nebo jsi byl unavený nebo totálně vyrelaxovaný. Třeba to bylo se ženou, se kterou jsi byl naprosto v klidu, protože jste spolu už byli dlouho. Nebo naopak o nic nešlo, protože jsi věděl, že už se neuvidíte...

Na okolnostech tolik nezáleží. K čemu se snažím dostat je to, že skoro určitě máš nějaký zážitek, kdy jsi byl sám se sebou spokojený, kdy jsi se cítil totálně sebevědomě, uvolněně. A co tím teda vlastně říkám? No, že je to hlavně o hlavě a tvém očekávání, né o genetice, ne o citlivosti. Totiž...

... nejerotičtější orgán mužského těla je... mozek!

Když se naučíš o sobě smýšlet jako o králi, staneš se králem... citlivost necitlivost.

Pokud navíc máš opravdu takové zážitky, že jenom představa tě dokáže dostat do varu, tak to jen známka toho, že máš silnou představivost, nic víc. Ale z nějakého důvodu ji používáš ve svůj neprospěch. Kdybys ji začal používat tak, aby pracovala v tvůj prospěch,... wow, to by byla jízda... !

A přesně o tom je jedno ze 3 P!Než budeme pokračovat, tohle zrekapituluju, protože to je hodně důležitý:

 • velká citlivost může znamenat velkou slast
 • nejerotičtější orgán mužského těla je... mozek!
 • silná představivost může budovat silné vize, třeba tebe jako skvělého milence

👉 „No jo, ale když já nemám (skoro) žádný jiný zkušenosti..“

Ani to nevadí. Mám klienty, kteří nevymetali bary a nelovili ženy. Třeba si i někteří z nich vzali svou první lásku, první ženu, se kterou spali. 

A víš co? Mají skvělý sexuální život! Jedna z věcí, které učím, je to, že nejde o množství, o čísla, „o zářezy na pažbě“, ale o skutečnou intimitu. Protože to je ve finále to, co dělá z dobrého sexu skvělý.  To, že jste intimní, nazí, ale ne jen fyzicky, ale i duševně a emocionálně.

To je důvod, proč učím muže, aby se uměli milovat se ženami déle. Protože pak se ti žena dokáže opravdu otevřít, opravdu oddat a pak se můžete skutečně sdílet. Tohle je podle mě skutečná intimita.

A je to z tohohle místa, kdy ti opakuju:

I TY MŮŽEŠ BÝT
DOBRÝM MILENCEM !!!

Vůbec přitom nezáleží na tom:

 • kde právě začínáš a jaké zkušenosti máš,
 • čím tě obdarovala příroda a genetika,
 • kolik jsi měl partnerek,
 • co si o sobě teď myslíš!

Jak si tím můžu být tak jistý? No, protože

Povedlo se to jiným, povede se to i tobě!

Jakub Červenka
Kouč a mentor, zakladatel projektu Muž 2.0 a autor kurzu

Můj příběh je toho důkazem. Sám jsem začínal jako „sprinter“, jako „5ti minutovej kluk“. To pro mě bylo strašně frustrující. V té době pro mě neexistovalo nic horšího, nic, co by mě tak trápilo, nic za co bych se tak styděl, nic, za co bych se tolik kritizoval.

Naštěstí jsem se ale dostal ke knížkám od Davida Deidy a Mantaka Chiay, začal jsem chodit na kurzy a workshopy, koukal jsem na přednášky a stahoval podcasty, zhltnul jsem prostě co se dalo. A tak jsem si postupně vytvořil postup, kterým jsem změnil svůj sexuální život k nepoznání. Ten postup, který teď nazývám metoda 3P, jsem použil úspěšně u sebe a tak jsem ho začal učit i další muže:

Zažívám něco, co byl kdysi pro mě sen. Více jak hodinové milování plné lásky ale i vzrušujících zážitků jsou pro mě realitou. Přál bych to zažít každému!
Lukáš F.student
Kromě toho, že je se mnou spokojenější partnerka, se cítím výrazně víc jako chlap. Něco na tom „podle nosa poznáš kosa“ je.
Marek M.záchranář
Jsem už starší škola a tak jsem příjemně překvapený, že i když už mi není dávno 20, zažívám po pár měsících tréninku lepší sex než v těch 20.
Honza Z.analytik

Jak by se změnil tvůj život, kdyby sis mohl říct, „Jsem dobrý milenec?“  Vstávalo by se ti lépe? Byl by jsi sebevědomější? Jak by jsi se cítil ty?

U mě se přesně tohle stalo. Zjistil jsem po čase, že jsem klidnější. Že se výrazně méně hádáme s partnerkou a že jsme si blíž. Protože já jsem OK, vnímám jako víc OK celý život. A to je docela fajn pocit. 

Co dělat, pokud bys to chtěl taky tak?

Máš podle mě 2 možnosti. Buď půjdeš úplně stejnou cestou pokusů a omylů jako já a budeš zkoušet nejrůznější přístupy nejrůznějších autorů, nebo si ušetříš spoustu času a použiješ můj systém, metodu 3P, která tvoří pilíře kurzu Dobrý milenec.

Metoda 3P jsou 3 pílíře, na kterých stojí Dobrý milenec. Jsou to

 • Posilování svalů pánevního dna
  Díky nim získáš tvrdší a silnější erekci a kontrolu nad ejakulací.
 • Práce s myslí a přesvědčením
  Pokud je mozek nejsilnější erotický orgán, tak to, co nosíme v hlavě naprosto zásadně ovlivňuje naše sebevědomí a naše výkony.
 • (Pravidelná) Praxe
  Tady tě zklamu, pokud hledáš instantní řešení. Nemám pro tebe pilulku. Ale návod a tréninkový plán, který ti za několik týdnů může změnit život.

Když se naučíš posilovat svaly, pochopíš jejich funkci, změníš postupně svoje přesvědčení a vše budeš pravidelně praktikovat, za pár měsíců se nepoznáš. A tvoje přítelkyně také ne. 

Můžeš se těšit na libovolně dlouhé milování, několikanásobné orgasmy u tebe i partnerky, ale také na prohloubení intimity mezi vámi a zážitky až všeobjímající lásky a bouřlivé vášně. Asi nemusím dodávat, že pro mužské sebevědomí jsou tyhle zážitky úplný balzám.

Jak vypadá kurz prakticky?

Celý kurz je online, máš tak ke všem lekcím přístup odkudkoliv. Trvá 2 měsíce. Každý týden se ti zpřístupní nová lekce, ve které si představíme nové cvičení, novou techniku a vysvětlíme si základní teorii. Pokud budeš chtít, můžeš si pak ještě něco dostudovat v teoretickém pdfku, které jsem ke každé lekci připravil.

Kurz se postupně nabaluje. Začínáme s jednoduchými cvičeními a menší intenzitou, kdy ti cvičení nezaberou více, než pár minut denně. Od poloviny kurzu už budeš znát tolik technik, že si budeš vybírat, které ti nejvíce vyhovují a budeš trénovat hlavně ty.

V kurzu se podíváme na:

Mechanismus ejakulace

- Jak funguje ejakulace?
- Pánevní dno a jeho funkce

Vizualizace a kotva

- Nejerotičtější orgán těla je mozek
- Jak si naladit mysl?

Posílení erekce

- Sada cviků pro posilování erekce
- Orgasmus jinak

Kontrola dechu

- Základy práce se sexuální energií
- Relaxace jako klíč

Pozornost a sebeovládání

- Ovládání ejakulace = sebeovládání

Sexuální energie

- Jak se sexuální energií pracovat
- Jak ji využít mimo sex

Jak na věc?

- Praktické využití technik
- Důležitá doporučení

Budování sexuální síly

- Oddělení orgasmu a ejakulace
- Sublimace sexuální energie

A to není všechno!

Součástí výcviku jsou ještě tyhle bonusy, s jejichž prostřednictvím je výcvik ještě účinnější:

 • přehledný cvičební plán, s nímž budeš vždycky vědět, jak trénovat,
 • pdfko se zajímavými informacemi, aby sis mohl v případě zájmu přečíst více informací,
 • audionahrávky s vysvětlením technik, takže můžeš pilovat třeba v autě, nebo v tramvaji,
 • 5 speciálních skladeb vybraných tak, že ti umožní se lépe ponořit do cvičení.

Připrav se, že od druhé poloviny kurzu bude dobré věnovat tvojí změně i nějaké úsilí, budeš cvičit i 30 minut denně. Můžu ti slíbit, že to bude nejlepší investice času, kterou můžeš v tomhle směru udělat, ale je potřeba se rozhodnout a jít do akce. Protože jinak, jak říká klasik:

„Když se nezměníš, nic se nezmění.“

Může se ti to zdát moc těžké, nepohodlné nebo nejisté. Ale nic není ve skutečnost vzdálenější realitě. Pokud se teď opravdu trápíš, skutečně tě užírá, že nedokážeš s partnerkou prožívat, co by sis přál, je cvičení opravdu tak strašná cena? Je vůbec nějaká cena skutečně příliš vysoká?

Vzpomínám si, že když jsem byl v téhle situaci já, nic jsem nechtěl víc. Proto jsem se té oblasti tolik věnoval. Doprovázel jsem na téhle cestě stovky mužů.  A proto ti můžu klidně říct, že to můžeš zvládnout i ty. Stačí se pro to jen rozhodnout.

Můžu si tady také zahrát na ďáblova advokáta. Představ si situaci, kdy do tréninku nepůjdeš. Prostě se rozhodneš, že ti to za to nestojí a že to, jak se máš teď, je vlastně docela dobrý... Víš, co se stane? Vůbec nic. Takže se sám sebe ptej, jestli chceš takhle prožít celý svůj život...

A nebo jestli chceš žít spokojený sám se sebou, s usměvavou partnerkou po boku...

👉 Můžeš hledat problémy, nebo řešení. 👈

Tohle jsou nejčastější obavy, co mi lidé říkají. A víš co? Nabízím garanci vrácení peněz. Na nic se neptám, když mi člověk do 2 týdnů napíše, že chce peníze zpět, posílám. A víš kolikrát se to stalo? Za 3 roky jsem vracel někomu peníze přesně 2x.

To je blbost. Kdyby to fungovalo, dávno by to každý věděl a dělal.

Je to opravdu šokující. Většina mužů, kteří se sexem trápí, by vůbec nemusela. Chybí jim jen informace a propracovaný trénink. Vím dobře, o čem mluvím, sám jsem dlouhou dobu netušil, že se může člověk zdokonalovat jako milenec. Proto také sám jsem dobrým příkladem, jak moc se dá všechno změnit. Navíc příběhy mých klientů dokládají, že můj přerod není jakkoliv výjimečný, ale s trochou vůle a píle ho může dosáhnout každý. A to je dobrá zpráva. I ty se můžeš stát dobrým milencem.

To určitě bude tak těžký, že to nedokážu.

Naopak! Trénink jsem poskládal dohromady tak, že obsahuje ty nejefektivnější metody a techniky. Samozřejmě, že nic není zadarmo. Musíš cvičit. Ale trénink ti zabere max 30 min denně. Navíc je postavený tak, že postupně navyšujeme intenzitu, na cvičení si tak postupně přirozeně zvykáš. Na začátku potřebuješ najít čas tak na 5 min denně.

A co když jsem opravdu tragický případ?

Na tragické případy nevěřím. Statisticky je v sexuální oblasti 99% problémů  řešitelných cvičením. Jen mizivá část je způsobená nějakými biologickými příčinami, které se musí řešit operacemi nebo jinak komplikovaně.

Ale co když patřím mezi to 1% lidí?

I tak ti může kurz ohromně pomoct, protože se naučíš spoustu věcí, ale přesto, pokud bys měl pocit, že ti nic nedal, garantuju 100% spokojenost. Máš 14 dní na to zjistit, jestli ti kurz sedí, přijde ti smysluplný a funkční. Kdyby ne, stačí napsat, vrátím ti peníze zpět, takže nic neriskuješ.

Moje oblíbené rčení říka: Ať ti, co tvrdí, že něco nejde, nestojí v cestě těm, kteří to dělají.

Představil jsem ti svůj program, ukázal jsem ti, že (a jak) funguje, garantuji ti jeho úspěšnost vrácením peněz... Víc už udělat nemůžu. Rozhodnout se pro změnu musíš sám.

Suma sumárum, co ti tedy trénink Dobrého milence přinese, když do něj vstoupíš?

 • Budeš mít výrazně lepší erekci. Takovou, jakou si ještě nikdy nezažil.
 • Při sexu vydržíš tak dlouho, že to překvapí Tebe a hlavně partnerku.
 • Poznáš, že jedním orgasmem milování rozhodně nemusí končit.
 • Zvýšíš si chlapskou sebedůvěru.

Získáš tak za 2 měsíce informace a techniky, které jsem sbíral několik let a které mě stály desítky tisíc korun. Nelitoval jsem jich, protože mě výrazně posunuly ku předu, ke spokojeněšímu životu. Vlastně mi to při pohledu zpět přijde úplně fér cena.

Jak to máš ty? Jak moc tě frustuje tvoje situace s partnerkou? Jsi na tom jako tehdá ja, že zaplatíš 10.000 Kč za návod, který by tě z toho dostal? Přeješ si to tak moc? 

Jestli ano, tak pro tebe mám dobrou zprávu. Kurz Dobrý milenec nestojí 10.000 Kč. Nestojí ani 5.000 Kč. Celý ověřený postup si tak můžeš koupit jen za 2490 Kč. 

Za cenu 2 večeří pro 2 v hezké restauraci můžeš získat 2 měsíční trénink a informace a cvičení, které ti mohou zcela zásadně změnit život. Abych ti usnadnil rozhodování ještě více, dávám ti garanci vrácení peněz. Pokud mi do 2 týdnů napíšeš, že kurz není pro tebe, dostaneš všechny peníze zpět.

Nemáš co ztratit, můžeš jenom získat. Teď je ta chvíle, kdy se musíš rozhodnout, jak chceš naložit s informacemi, co jsem ti tu dal. Doufám, že se rozhodneš pro práci na sobě a vetší spokojenost v životě než pro pohodlnost a obavy.

Klikni na tlačítko a zařvi jako lev: