Sexualita

Dobrý milenec

2 měsíční online kurz pro muže. Pokud chceš posílit svou erekci, zbavit se předčasné ejakulace nebo si zvýšit chlapské sebevědomí, tohle je kurz pro tebe!

Vnitřní alchymie

Nauč se jak ovládat svou ejakulaci. 2 měsíční trénink, který tě naučí jak zažívat sex bez ejakulace a získat díky tomu spoustu energie a výrazně hlubší a uspokojivější zážitky nejen pro partnerku.

Chlapský reset

6 týdenní kurz, který se tváří jako že je o zbavení se závislosti na pornu... a ve skutečnosti je to sebe-rozvojový kurz a dopaminovej detox. Díky tomuhle kurzu se víc poznáš, zbavíš se prokrastinace a získáš návod, jak překonat nejrůznější závislosti a zlozvyky (od koukání na porno přes videohry až po přejídání se nebo hodiny na sociálních sítích denně)-

Harmonizace pánevního dna

Když posilování svalů nepomáhá... Jednou z častých příčin předčasné ejakulace je svalstvo pánevního dna, které je neustále v napětí. Nauč se s ním pracovat jinak, lépe!

Základy sublimace

Jednorázová lekce, ochutnávka nejdůležitější mužské dovednosti, Sublimace.

Sublimace je nástroj, který ti pomůže ovládat pudy, překonat hlad po sexu nebo nutkání rychle ejakulovat. Díky sublimaci se naučíš sexuální energii přesměrovat a využívat ji i jinde.

Lekce se skládá z teoretický lekce (cca 40 min) a pak 3 druhů technik, který ti na videu ukážu a můžeš se je pak hned učit a začít je používat.

Partnerské vztahy

Lepší vztah za 30 dnů

30 denní e-mailový kurz, který ti ukáže, jak lépe komunikovat s partnerkou, jak se na sebe ladit a vnímat. Kurz je pro tebe vhodný, pokud máš už delší dobu vztah a vytrácí se vám z něj jiskra, nebo pokud máš vztah nový a chceš zařídit, aby ho nečekal nepříjemný osud většiny vztahů (vyhasnutí nebo rozpad).

SKRYTO

Dech a chlad

Měsíční výzva o otužování a vědomém dýchání s instruktorem Wim Hof metody Jakubem Chomátem.

Posílíš svou imunitu, odolnost vůči stresu a získáš více energie.