Co mě na neejakulaci neskutečně rajcuje aneb zpověď jedné ženy

Asi si říkáš, co z toho budu mít, když nebudu ejakulovat? Protože jsem si to sama vyzkoušela s milencem, který se to naučil, můžu ti říci, jaké výhody „neejakulace“ podle mne má a možná budeš překvapený. Ještě bys měl vědět, že kromě výhody č. 1 platí níže uvedené výhody i pro jakýkoliv sex, který trvá déle jak hodinu.

Výhoda 1: Klid ženy, že neotěhotní

Možná si i řekneš, že to přece není takové téma… Ale ano je. Aby žena byla schopná kvalitního sexu, tak musí být zcela a úplně uvolněná.  To co opravdu nejmíň chceš je, aby se bála, zda si skutečně dáš  „pozor“.  

Výhoda 2: Konec stereotypům 

K sexu patří experimentování a hry s různými polohami a možnostmi.. sex s mužem, který může „pořád“ a dlouho vydrží vlastně skýtá spoustu krásných možností.. a to příjemných… můžeš se milovat hodiny a hodiny – nikoliv tak, že ženě projíždí hlavou „hlavně aby už skončil“, ale místo toho se bude svíjet slastí a nebude chtít, abys skončil, protože její blaho bude dosahovat nových a nových výšin …. můžete si hrát něžně, drsně, zvolit si tempo jaké chcete a můžete jet na vlně nekonečných orgasmů, dokud se sami nerozhodnete, že už půjdete spát nebo se najíst.. prostě  můžete být totálně spontánní a nejste ničím omezení.  Neomezenost vám dá větší svobodu. Můžete si více hrát a stereotypy mizí.

Výhoda 3: Hluboké sexuální a emocionální uspokojení obou partnerů

Není orgasmus jako orgasmus. Každý má jinou kvalitu. Co by muž měl určitě vědět je, že to že žena dosáhla orgasmu neznamená, že je uspokojená…… hluboké uspokojení v sexu totiž žena zažívá především s určitou délkou sexuálního styku a jeho kvalitou. Kromě orgasmu se musí dostat i na hluboké intimní propojení, které se prostě za 10 minut neodehraje. Troufám si dokonce říci, že vše pod 30 minut z dlouhodobého pohledu a ve vztahu (ať již mileneckém nebo partnerském) nebude udržitelné jako sexuálně uspokojivé pro ženu. A nemusí jít o 30 minut intenzivního sexu, ale třeba i o penetraci bez erekce a společné dýchání či meditace v objetí s pomalým a postupným vzrušováním (tvz. slow sex). Ženě trvá minimálně 20 minut než je dostatečně otevřená a uvolněná, abys do ní vstoupil. Je to dáno anatomií ženských pohlavních orgánů, které se až po takto dlouhé době a se správnou stimulací začnou otvírat potěšení, prokrví se a začnou produkovat velké množství šťáv. Poznáš to i tak, že je žena již maximálně vzrušená a její vagína a okolí jsou „nabobtnalé“.  A teprve pak se i ona může otevřít dlouhým hrátkám s tebou a náležitě si to užít. Takže proč bys měl skončit dříve než ona začne vůbec být beznadějně vzrušená a mokrá… I žena si totiž umí tzv. „uhnat“ orgasmus za 5-10 minut… ale tak nějak to prostě není ono. Je to prázdné a neuspokojující. Taková masturbace. Při rychlém sexu ala „musím to stihnout“ se žena dostává pod tlak a do stresu. Obojí je tedy opak uvolnění (tedy toho, co žena primárně pro kvalitní sex potřebuje) a hormonálně a emočně je najednou někde úplně jinde – ve výkonu a stresu (stres u žen způsobuje uzavírání slasti a otupělost / necitlivost). 

Výhoda 4: Sblížení i v jiných oblastech společného života

Možná to zní jako klišé… ale kvalitní sex (do kterého ten dlouhotrvající s neejakulací nebo oddálenou ejakulací řadím) skutečně sbližuje.  Krátký sex naopak z dlouhodobého pohledu vede k úpadku zájmu o sex (jak u žen tak i mužů) a postupnému ochladnutí a vzájemnému odcizení se ve vztahu obecně.

Výhoda 5: Načerpání energie

Můj milenec byl po milování bez ejakulace prostě plný energie. Jakoby načerpal novou životní energii. Mohli jsme se ještě dlouho objímat a povídat si anebo prostě vyskočit a jít si uvařit něco dobrého či se jen tak projít do přírody. Žádné „odpadnutí„ a pokles energie. Ne, nemusíš si s ženou vždy povídat… někdy stačí zůstat pouze v kvalitním napojení jeden na druhého a spočinout si v náručí a bez řečí.. 

A jaké jsou výzvy neejakulace pro ženu?

Výzva 1: komunikace 

Muži jsou obecně zvyklí rozpoznávat, kdy žena orgasmus má nebo nemá. Někdo to umí lépe a někdo hůře. Ale ženy? My s tím nemáme naprosto žádnou zkušenost. Bylo pro mne velmi náročné rozpoznat, co z té totálně extatické vlny, kterou můj milenec prožíval, byl orgasmus nebo jen vlna vzrušení. Nenech svoji ženu tápat.. proveď ji svým prožitkem.  Stačí krátká dohoda před sexem, že si dáte nějaké  jednoznačné znamení, že toto už byl pro tebe orgasmus a ona bude mít ten „štempl“. Později si už bude jistá a pozná to i bez dohodnutých znamení.

Výzva 2: dělám to dobře?

Tak nějak souvisí s tou první výzvou. Ženy se také trápí myšlenkami, zda svého muže uspokojují dobře nebo ne. To, že najednou nepozná, že má muž orgasmus (neboť ejakulace byla vždy takové potvrzení její „úspěšnosti“) pro ni může být opravdová výzva. A může se cítit docela hodně nejistě a nesvá. Pravidlo u výzvy 1 by s touto druhou výzvou mělo jednoznačně zamávat…

Výzva 3 (nebo výhoda?): chci to ještě víc

Ano.. budeš pro ni neodolatelný.. Pokud bude hluboce uspokojená, bude se s tebou chtít i častěji milovat.. je to výhoda nebo nevýhoda? Jsi na to připraven?

Styděla jsem se, že miluji sex. U žen se to „údajně“ nenosí. Až po letech jsem si dokázala přiznat, že je to oblast, kde ráda sdílím a ráda otvírám lidem prostor pro nové poznání a zkoumání. Jsem normální žena. Když miluji, tak naplno. Tak jako Ty jsem zažila vrcholy i pády, a to jak sexuální, tak vztahové. Život je podle mne nutné žít a objevovat všechny jeho krásy. Zkoumání života, sexuality a vztahů se věnuji již více než 10 let.

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář