Fantastický sex bez erekce

Erekce a nejlépe pořádně tvrdá. Jak jinak, že? A co kdybych ti teď řekla, že můžeš mít sex, i když ti pořádně nestojí. Co kdybych ti teď řekla, že takto možná tvoje partnerka / milenka i ty zažijete nejzajímavější sex, jaký jste kdy měli. Co by to s tebou udělalo? Možná sis teď hluboce oddechl, že by se ti ulevilo, protože bys nemusel pořád předvádět výkony a když se ti náhodou nepostaví, tak se ti ona nevysměje nebo neřekne nějakou bodavou a zraňující poznámku. 

Tak jak to tedy je a co to udělá s tebou? Součástí praxe vědomého sexu nebo chceš-li slow sexu (pomalý sex), je i práce s penisem ve stavu bez erekce. Proč bys to měl ale proboha dělat? Protože metody vědomého sexu vedou k hlubšímu uvědomování pocitů v těle. A tedy k hlubšímu propojení s tebou samým a také k hlubšímu propojení mezi tebou a tvojí partnerkou / milenkou.  Vedou ke zvětšování citlivosti za hranice zdánlivě možného. Může dojít k tak uvolňujícímu a hlubokému propojení, že se rozpláčeš radostí nebo budeš mít orgasmus smíchem nebo budeš cítit extázi jen při pohybu její rukou v auře tvého těla. Nevěříš? Já sama to zažila. Naše těla mají značnou energetickou kapacitu, které při běžném sexu ani zdaleka nevyužíváme. Naše těla jsou již do značné míry otupělá (porno, rychlý a tvrdý sex, mnoho ejakulace – to vše postupně otupuje a odpojuje tě to od tebe i tvé partnerky / milenky tak, že v čase cítíš méně a postupně ty i ona ztrácíte tak nějak o sex zájem nebo hledáte silnější zážitky). A tak měkká penetrace může paradoxně přispět ke zvýšené citlivosti a k prožitkům, které sis ani zdaleka nedokázal představit.  A ruku v ruce s tím přichází i daleko hlubší uspokojení ze sexu samotného.

Na začátku to bude chtít trochu tréninku a možná i trochu času, abys cítil změnu.  Možná to můžeš vnímat i jako jakousi formu meditace (ale rozhodně se neboj nudy, to nejzásadnější teprve přijde). Jde o to se v podstatě zklidnit a sladit dech s milenkou / partnerkou.  Dýchejte hluboce do břicha. Pomocí částečné erekce zasunout penis do její vagíny (existují polohy, které pomohou udržet penis ve vagíně, i když nemáš erekci) anebo šikovným pohybem můžeš penis vsunout dovnitř i úplně bez erekce (i ona ti s tím může pomoci svojí rukou).  Nebo můžeš začít lehce energicky a penis zasunout ve chvíli většího vzrušení, ale pak nechat erekci opadnout a zůstat uvnitř hluboko v ní. 

Co ucítíš

Než se dokážete na této úrovni propojit tak možná chvíli nebudeš cítit až tak moc. Pak se to ale rozjede. Pohlavní orgány mezi sebou začnou jaksi samy komunikovat. Ucítíš jemné brnění až vibrace v pohlaví, které se budou postupně zvyšovat až do neuvěřitelné extáze, která bude procházet celým tělem. Ale to už budete divoce dýchat, abyste to celé uřídili. A pořád se ještě nebudete nějak hýbat, ale v podstatě vaše energie bude hýbat vámi – rozuměj tomu tak, že ucítíš silné nutkání a tlačení dělat nějaký konkrétní pohyb, v takovém případě se mu nebraň a následuj ho (pokud se už budete chtít hýbat, pak to nepřežeňte a nežeňte se hned k orgasmu, ale střídejte vlny extáze s uvolněním a opadnutím erekce). Přívaly tepla, extáze, hluboké uspokojivé pocity,  mravenčení a extrémní citlivost v pohlaví. Zvýšená citlivost pak přetrvává a při každém dalším spojení a vzrušení nastoupí podstatně dříve. Můžeš cítit i tak velké množství energie, že se ti ani nebude chtít spát. 

Jeden trik pro oba navíc

Zázračným trikem jsou hluboké pohledy milenců do očí (tzv. eye gazing). Možná si všimneš, že se nelze dívat do obou očí zároveň, a to ani není cílem. Vyber si jedno oko, kam se ti dívá lépe. Dívej se měkce a snaž se nemrkat často. Pohled udržujte po celou dobu sexu. Když budeš cítit určité odpojení, zavři oči a napoj se znovu na pocity ve svém těle. Poté se znovu spoj očima se svojí partnerkou / milenkoum. Proč to dělat? Ucítíš na ni daleko hlubší napojení. Pustíš ji k sobě do svého světa a podpoří to možnost prožitků změněných stavů vědomí. Tento trik můžeš zkusit i zcela samostatně při jakémkoliv tipu milování.

Změněné stavy vědomí

Můžeš zažít i změněné stavy vědomí (legálně a bez drog…), hluboký trans či meditativní stavy. K změněným stavům vědomí lze počítat například prožitky hlubokého propojení s vesmírem, pocity jednoty a nezměrného štěstí a lásky, nebo pocit, že ten druhý do tebe vstupuje jako celá osoba a je uvnitř tebe a ona je tebou a ty jsi jí, jste svojí součástí a společně a spontánně propuknete v smích, který vás přivede k hlubokému a uspokojujícímu orgasmu. Jako z psychedelického filmu? Ani tak ne. Neříkám ti nic, co bych sama nezažila. To vše můžeš zažít díky meditaci, měkké penetraci, pomalosti, správnému dýchání a rozvádění energie v těle. 

Léčení

Další zajímavý účinek je ten, že tento typ milování je tak citlivý k ženě, že i když má zranění v sexuální oblasti, ať již psychická nebo fyzická, bude to pro ni velmi léčivé spojení.  Léčivé účinky to však bude mít i na tebe a tvůj penis. Pro tebe to bude léčivé ještě z jednoho pohledu, pokud občas trpíš poruchami erekce (z důvodů únavy, přehnaných nároků na sebe, perfekcionalismu či jednorázového psychického stavu), už tě to nemusí děsit. Poruchy související se zdravotním stavem však vždy doporučuji řešit s lékařem.

Ona už vážně neprudí?

A ještě jeden vedlejší účinek to bude mít… tvoje partnerka / milenka tě přestane prudit. Prostě jsi jí jak se lidově říká vyšukal mozek z hlavy… Díky tomuto typu milování se opravdu milujete, opravdu hluboce propojujete, souzníte a tudíž tvoje soužití s ní bude spokojenější. Ona s tebou bude daleko více spokojená, i když to budeš pořád ty, ten muž s „nesprávně“ vymačkanou zubní pastou nebo zapomenutým zvednutým prkýnkem na toaletě… zůstane totiž to podstatné a to pocit hlubokého propojení a intimity mezi vámi, který tímto vzniká.

Styděla jsem se, že miluji sex. U žen se to „údajně“ nenosí. Až po letech jsem si dokázala přiznat, že je to oblast, kde ráda sdílím a ráda otvírám lidem prostor pro nové poznání a zkoumání. Jsem normální žena. Když miluji, tak naplno. Tak jako Ty jsem zažila vrcholy i pády, a to jak sexuální, tak vztahové. Život je podle mne nutné žít a objevovat všechny jeho krásy. Zkoumání života, sexuality a vztahů se věnuji již více než 10 let.

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář