(Ne)korektně o velikosti aneb jak na ni vyzrát

Prvně jsem chtěla být opravdu korektní, ale bohužel nemůžu. Poselství se najednou ztrácelo mezi řádky a já si říkám, že ten vzkaz je takový v mlze. Takže přiznám barvu. Na velikosti záleží a nikdy jsem si nemyslela nic jiného.  Co jsem ale dlouho nedokázala správně uchopit je, že s každou velikostí se dá pracovat, a tak i muž s menším penisem může být naprosto famózní milenec (o čemž jsem se sama několikrát přesvědčila).  A naopak třeba muž velmi obdařený může být v posteli zcela podprůměrný. Takže velikost sice vliv má, ale ne tak zásadní, jak by se mohlo zdát. Moje kamarádka mne sama jednou překvapila svým komentářem na jejího milence s velmi malý penisem, když řekla, že byla tak nabuzená energií z něho, že na něm „rajtovala“ jak zběsilá a vůbec si na velikost ani nevzpomněla. Měla prostě jeden orgasmus za druhým… Takže jsem pro tebe dala dohromady pár tipů, aby tě velikost na příště už netrápila. Protože, ano, ženy se o velikosti baví, ale ruku v ruce s tím daleko více řeší, jestli jsi anebo ne dobrý milenec.  Takže jak přelstít velikost, abys v jejích očích byl skvělý milenec a velikost neřešila?

Dostaň ji do varu

Vše začíná od energie. Buď sebevědomý. Jsi přece originál a máš spoustu kvalit, které ona ocení. I to je vzrušující. Také si buď vědomý toho, že pro ženu často začíná sex už daleko dřív než v posteli. Je důležité, aby i značná část večera proběhla v příjemné energii (ženám trvá i po drobné hádce třeba několik hodin, než se dokáží znovu plně uvolnit). Jakmile se dostanete do postele, nevrhej se hned do jejího klína (ženy fungují přesně opačně, je potřeba začít okrajovými oblastmi –ruce, hlava, vlasy, stehna, a postupně se přibližovat k pohlaví, klitoris až naposled). Hýčkej ji, líbej ji, vzrušeně jí řekni něco sexy sprostého (ženy často reagují intenzivně na hlas) nebo ji prostě jen obdivuj … její křivky, prsa, pleť… cokoliv máš na ní rád (ale opravdově). Dej si načas, ať touží, abys do ní už vstoupil.  Aby se už nemohla dočkat. 

Kombinuj techniky

A tím nemyslím rychlé střídání různých poloh ala rozcvička aerobiku. Co se tedy naučit? Nauč se ji pořádně „vylízat“, namasírovat jí prsa nebo skvěle pracovat  s bodem G. Nauč se jí správně dotýkat (ať ti ukáže, jak se to líbí právě jí). Než do ní vstoupíš, tak ona už možná bude mít za sebou 2 orgasmy. Se samotnou penetrací ale zase nečekej příliš dlouho. Střídej penetraci a další techniky. Prostě kombinuj. Sex je jako umění. Jako hra na hudební nástroj. Přistupuj tak k tomu, buď otevřený a hravý.

Poznej svoje výhody

Víš, že i menší penis má svoje výhody? Jsou dokonce ženy, které menší penisy preferují. Například proto, že ona sama má radši cunnilingus než penetraci. Navíc, s menším penisem se můžeš třeba umně trefovat přímo do bodu G. Výhodou menšího penisu je třeba i to, že sebedivočejší polohy nebudou pro ženu bolestivé a v klidu si můžete užívat anální sex, pokud chcete. S velkými penisy je totiž v tomto ohledu nutné zacházet velmi opatrně a někteří velmi obdaření muži přiznávají, že ženy to často s nimi bolí a některé polohy a aktivity pro ně zůstávají zcela zapovězeny.

Buď přítomný

V tantrické praxi je známé, že penetrovat ženu lze i pouhým dechem, tím, jak vědomý jsi nebo tím jak přítomný jsi. Energeticky je to tak silné, že se v klidu udělá jenom tak, aniž bys hnul penisem. Možná se ti to těžko představuje. Ale uvědom si i třeba pouhý rozdíl v doteku rukou. Pohlaď se kdekoliv na těle a dívej se u toho do dáli, sleduj jiné objekty nebo se dívej na televizi, dýchej u toho chaoticky… a teď zpomal dech, při tom, jak se dotýkáš svojí ruky občas pomalu a hlasitě vydechni, sleduj očima pohyb ruky, vpíjej se pozorností do těch míst, kterých se dotýkáš…buď tam naplno. Cítíš rozdíl? Jak bys to popsal? Je ten druhý pocit intenzivnější? Vzrušivější? Smyslnější a tak nějak uspokojivější?  Přestals vnímat čas? Rozumíš tomu rozdílu nyní?

Pomalý vědomý sex

Tato technika pro tebe může být klíčovou. Ovládni ji pomalostí a procítěností. O vědomém milování a sexu i bez erekce existuje celá krásná kniha od Diany Richardson. Možná sis nikdy nemyslel, že to jde. Ale je to fantasticky propojující a uspokojující záležitost.

Zvětši si penis cvičením

Víš, že penis jako orgán, prochází až do pánevního dna a část je ho tak skryta. Existují techniky, jak správným posilováním a prací s pánevním dnem, můžeš svůj penis prodloužit a tedy povytáhnout z pánevního dna až o 2 cm.  Zároveň pro tebe budou důležitá cvičení pro posílení erekce.

Může ti pomoci i žena?

V případě menšího penisu ti může výrazně vyjít naproti i žena. A to když sama posiluje svaly pánevního dna. Tak může kolem tvého penisu doslova svojí vagínou pumpovat a stahovat svaly až tak, jak kdyby tě držela pevně rukou… Bude tě krásně cítit…

Něco pro muže s (příliš) velkým…

Zažíváš trápení s tím, že tvůj pohyb penisem ve vagíně ženu bolí?  V tomto případě asi nemůžeš přirážet jako o závod, když se však oprostíš od výkonu a zaměříš se na dech, hloubku, pomalost, přítomnost a kreativitu, bude ti úplně jedno, že například anální sex pro tebe bude spíše velkou výjimkou nebo jej prostě budeš muset vynechat zcela. Jde totiž o úroveň tvého a jejího uspokojení a ne o to, jaké všechny polohy můžeš nebo nemůžeš dělat. Výhodou tvé velikosti například je,  že ji snadněji přivedeš k cervikálnímu orgasmu (orgasmu v oblasti děložního čípku), protože tvůj penis na toto místo pohodlněji dosáhne. Je však potřeba ji předtím pořádně uvolnit.

Závěrem

Každá velikost má tedy svoje výhody a nevýhody… co tě ale vezme zpátky do hry, je kvalita sexu a jak spokojenou svou partnerku / milenku učiníš. Takže kašli na velikost, buď sebevědomý a rozjeď to v posteli na plno.

Styděla jsem se, že miluji sex. U žen se to „údajně“ nenosí. Až po letech jsem si dokázala přiznat, že je to oblast, kde ráda sdílím a ráda otvírám lidem prostor pro nové poznání a zkoumání. Jsem normální žena. Když miluji, tak naplno. Tak jako Ty jsem zažila vrcholy i pády, a to jak sexuální, tak vztahové. Život je podle mne nutné žít a objevovat všechny jeho krásy. Zkoumání života, sexuality a vztahů se věnuji již více než 10 let.

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář