fbpx

Erotický výprask

Nikdy jsem si nepomyslela, že do toho půjdu. Představa vzrušení z bolesti pro mne byla asi natolik vzdálená jako smrt v ledu při pádu z Titaniku. A pak se to jednou stalo. Ne pád z Titaniku, ale ochutnávka BDSM. Tato tajemná zkratka znamená B (bondage, svazování, poutání), D (dominance), S (sadismus) a M (masochismus), ale co si pod tím přesně představit?

Ocitla jsem se na kurzu, kde jsme si hráli s bolestí a vzrušením, dominancí a submisí. Stála jsem tam a dávala důtkami důkladně na zadek jednomu muži… vykřikl „au“ a otočil se ke mne a řekl: „hele dej do toho lásku“, protože bez ní to bolí docela nepříjemně. Zarazila jsem se. Říkala jsem si, jak asi dám lásku do výprasku? Zkusila jsem se na to naladit a prásk. Dala jsem ránu jak vyšitou, ale s pocitem neuvěřitelné lásky k tomu člověkovi, k tomu, s čím se přede mnou odhalil, a k té jeho zranitelnosti. Projela mnou obrovská vlna energie, bzučela si nahoru po těle a celé tělo se zachvělo. On též. Najednou se celá ta energie hry proměnila a nebylo to o agresi a o prázdném bití, ale probíhalo tam něco víc. Cítila jsem to. To chvění a brnění, vzrušení ale i úctu mezi námi. Pohladila jsem jej na červených místech označkovaných po posledním zásahu a vzápětí jsem vyslala další ránu, povolila v kolenou, trochu se zhoupla, vyslala v mysli pocit lásky a prásk. Další vlna extáze si prorazila cestu mým tělem na horu k hlavě, až se mi zamotala. Na konci setkání mi poděkoval, poklonili jsme se jeden druhému a já vycházela z místnosti.  Sršela jsem energií na všechny strany, vibrovala jsem, fyzicky jsem skoro nadskakovala, cítila jsem se přímo božsky a plně ve své energii a síle. Cítila jsem se v dokonalé formě a extaticky. Orgasmus? Nikoliv. Ale naprostá extáze, blaženost, nádhera. 

BDSM pro mne bylo obrovské překvapení. Divadelní hra. Paráda. Omamné, okouzlující a neuvěřitelně efektní. Probralo mne to k životu. Z totální letargie a mrtvolnosti do absolutní živosti a vzrušení. Do radosti. Z této prvotní zkušenosti jsem se probírala těžce. Snažila jsem se uchopit, co se tam stalo, a jak to funguje. Klíčem byla láska… to tedy rozhodně. Paradox, že? Vědomé BDSM pracuje s touto energií hodně na všech úrovních a transformace skrz to přicházející je obrovská. Přináší nádherná uvědomění.

Později jsem navštívila několik workshopů jak českých tak zahraničních BDSM lektorů, resp. lektorů vědomého BDSM. Hrála jsem si s dominancí a submisí a objevovala hry tohoto světa. Kdo žije v představě, že BDSM je o uvázání se k topení a být bit jak pes celý den, tak by měl hodně mylnou představu. BDSM zná celou škálu praktik, od jemných (avšak velmi silných) psychologických a slovních her na dominanci a submisi, po hry s důtkami, s horkými vosky, bondage (svazováním), shibari (speciálním japonským svazováním), kolíčky na prádlo, lepícími páskami, vykrajovacím kolečkem na těsto, rukavicemi s hřebíčky, elektrickými hračkami, až po brutální nářez s modřinami, fackováním nebo pobyty v temných místnostech, klecích nebo bůhví kde. Každý si může vyzkoušet, co je pro něj to místo, kde se cítí „doma“. Tedy spíš, kde cítíš to, že ti to něco dává. Kde něco objevuješ – o sobě a svém světě vzrušení. Já třeba zjistila, že přílišná síla, i když ji zvládnu, vede k tomu, že se moje tělo při ní spíše zavírá. Že mne sice může někdo mlátit jak nezralé žito, ale já se pak už vypnu a necítím nic. Ale když uberu o pár stupňů a hraju si s bondáží, sprostými slovy, slovní dominancí, lehkým škrcením nebo důtkami, moje tělo najednou žije na plné obrátky a já jsem neuvěřitelně vzrušená. 

Objevila jsem kouzlo BDSM, které v něm možná málokdo vidí. Vytváříš si hru. Ten submisivní to vlastně celé vede a tahá za nitky (ačkoliv to tak zvenčí nevypadá.. je to jeho vize a jeho představa o scénáři, který se mezi těmi dvěma odehrává…). Fantazie jede na plné obrátky. A právě to mne uchvátilo. Jak BDSM nenápadně, ale přesto silně, začalo vyjevovat moje silné stránky a rozvíjelo je, a jak nebezpečně rychle se začala rozvíjet moje kreativita. Nejenom ta sexuální, ale i jiná. Ta z běžného života. Najednou jste byli schopni vystoupit z té krabičky a přemýšlet jinak.

Těch scén a her, se kterými je možno si hrát, je nekonečně mnoho. Okořenit jimi lze téměř jakékoliv sexuální setkání mezi Tebou a Tvou partnerkou. A můžou to být naprosto jemné techniky. I pokynutí rukou může mít výrazný sexuální podtext a může v něm být hra s dominancí a submisí… přivolej si ji autoritativně k noze pokynutím ruky… „jen pojď, drahá, ke mě… něco Ti tady dole ukážu…klekni si a dívej se“ (použij jasný, důrazný, pevný a autoritativní tón hlasu).. zbytek nechám na Tvé fantazii…

Styděla jsem se, že miluji sex. U žen se to „údajně“ nenosí. Až po letech jsem si dokázala přiznat, že je to oblast, kde ráda sdílím a ráda otvírám lidem prostor pro nové poznání a zkoumání. Jsem normální žena. Když miluji, tak naplno. Tak jako Ty jsem zažila vrcholy i pády, a to jak sexuální, tak vztahové. Život je podle mne nutné žít a objevovat všechny jeho krásy. Zkoumání života, sexuality a vztahů se věnuji již více než 10 let.

Stáhni si zdarma praktického průvodce, který ti ukáže první kroky k tomu, jak se zlepšit jako milenec:

  • ANO, opravdu se to dá natrénovat!!!
  • ANO, opravdu se dobrým milencem může stát každý!!!
Stažením ebooku souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Vše o ochraně osobních údajů a jak s nimi nakládáme, najdeš zde>>.
Komentáře

Přidat komentář