Tajemná neejakulace a extatická jízda v posteli

Orgasmus a ejakulaci lze od sebe oddělit a prožívat je odděleně, věděl jsi to? Já dlouho ne.  Až před léty jsem se na jednom tantrickém semináři dozvěděla, že muž může oddělit ejakulaci a orgasmus (to jen tak mimochodem může i žena), a fascinovalo mě to. Mužům je slibována dlouhověkost, neutuchající sexuální apetit, příval energie a prožívání mnohonásobných orgasmů. Nechtěla jsem ani věřit, že by něco takového bylo možné a už vůbec ne, že by se tím dala načerpat energie nebo mít mnohonásobné orgasmy. Toho jsou schopny při sexu ženy, ale muži? Přece když vystříkne, tak je konec…. Pak jsem vše zažila na vlastní kůži s jedním zkušeným starším milencem… a už nemůžu jinak. Tedy můžu i jinak, ale hlavně si vždy říkám.. kéž by dlouho vydržel a mohli jsme si dlouho hrát.

Muži z toho tantrického semináře už více či méně „neejakulaci“ zkoušeli a tak jsem se jich zvědavě ptala, co u toho prožívají. Popisovali mi prožívání zvýšené citlivosti v těle i v samotném penisu, větší výdrž, ale i dlouhotrvající orgasmy, mnohonásobné orgasmy a hluboké uspokojující propojení s partnerkou / milenkou. Jestli to byla lehká cesta? Ne tak úplně, ale po cestě objevovali spoustu zajímavého. A když jim něco nevyšlo? Tak prostě začali znovu.

Proč bys to tedy měl zkusit i ty?

Prostě proto, že si to tvoje milenka / partnerka i ty skvěle užijete (a úplně jinak než jste byli dosud zvyklí). Pro mne i většinu žen, je kvalitní sex (kromě jiného) spojen s dostatečnou délkou intimního spojení.  Ne 5, 10 nebo 15 minut, ale alespoň 20, 30 minut a déle.  Všude tam, kde jsem se s milencem mohla skutečně milovat ne 20, 30 minut ale spíše hodiny, to byly pro mne nejfantastičtější prožitky, intenzivní extáze, prožitky jednoty a hluboké až mystické zkušenosti. A stejně tak pro mé milence. Takový sex byl pro oba nesmírně uspokojující, pokud samozřejmě nešlo o rozcvičku podle příručky s vystřídáním co nejvíce divotvorných poloh (a takový tělocvik většinou stejně pánové nevydrželi déle než 30 minut a upřímně, ani já jsem o takovou rozcvičku nestála.. a mnoho žen to má obdobně).  Sex, kde muž neejakuluje (nebo dlouho vydrží), umožňuje téměř nekonečnou délku spojení… a téměř nekonečné možnosti uspokojení.

A jak neejakulace vypadá pro ženu z venčí?

Pro většinu žen to bude pravděpodobně něco úplně nového a pokud jsi ve fázi, že se o neejakulaci pokoušíš, bude dobré si prostě připravit pole a se svou milenkou / partnerkou vše komunikovat. Komunikace bude v této fázi důležitá, abyste se oba cítili uvolnění pro nové experimentování. Pro ženu pak z venčí vlastně takový  „neejakulující“ orgasmus vypadá tak nějak jako ten její vlastní.. jedna orgasmická vlna za druhou… jen bez přítomnosti ejakulátu. Orgasmus muže (bez ejakulace) je pak ženou vnímán jako spíše více hluboký, niterný a celotělový (jin) oproti orgasmu s ejakulací, který je více expresivní, orientovaný zevnitř-ven a lokalizovaný / ohraničený (jang).

Chtěla bych tě tedy podpořit v procesu zkoumání neejakulace  (nebo postupného oddalování ejakulace), abys i ty měl možnost objevit svůj nový potenciál a hloubku uspokojení, které ty i tvá milenka / partnerka ještě můžete objevit a dosáhnout.

Styděla jsem se, že miluji sex. U žen se to „údajně“ nenosí. Až po letech jsem si dokázala přiznat, že je to oblast, kde ráda sdílím a ráda otvírám lidem prostor pro nové poznání a zkoumání. Jsem normální žena. Když miluji, tak naplno. Tak jako Ty jsem zažila vrcholy i pády, a to jak sexuální, tak vztahové. Život je podle mne nutné žít a objevovat všechny jeho krásy. Zkoumání života, sexuality a vztahů se věnuji již více než 10 let.

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář