Ženám se nedá rozumět <- KARDINÁLNÍ BLBOST

Kolikrát jsi slyšel od svých kamarádů nějakou variantu věty:

„Ženám se nedá rozumět!“

„Kdo má vědět, co ta ženská chce? Kdo se v tom má vyznat?“
A moji současní favoriti, který jsem ulovili na sociálních sítích:

„Koule mám 2 a ani jedna není věštecká. JASNĚ mi řekni, co po mně chceš nebo neotravuj.“

„Ženy jsou nelogická stvoření, která se rozhodují na základě emocí a ne strategického dlouhodobého plánu.“


Je to legrace, ale přísahám, tohle mi fakt někteří chlapi píšou pod příspěvky na sítích.
Kromě toho, že to je legrace, je to taky známka lenosti, líného myšlení.
Jasně, že většinou jsou ty naše holky emotivnější, citlivější, víc křičí, pláčou,… proto nás taky baví a přitahují… vždyť si jen vem, jak moc by tě bavilo chodit se ženou do postele, kdybys všechny tyhle emoce a projevy vypnul. 


Jenom by tam pod tebou ležela, pak by řekla něco ve smyslu: Děkuju za snahu, ale oproti minule tam byl propad, trvalo ti déle, než jsi mě přivedl na vrchol, něco si k tomu načti…
Ale to, že mají nebo projevují víc emocí neznamená, že jsou nelogické a nedá se jim rozumět. Ženy mají neúprosnou logiku zakódovanou hluboko do sebe a ani o tom nemusí přemýšlet.


👉 Instinktivně si vybírají nejsilnějšího, nejvhodnějšího chlapa. Logický.
👉 Průběžně testují, jestli si vybrali správně. Logický.
👉 Když cítí, že situace není tak, jak by měla, upozorňují na nedostatky a žádají nápravu. Logický.
👉 Pokud se s partnerem necítí v bezpečí, stahují se a uzavírají. Logický.
👉 Když se cítí dokonce v ohrožení, křičí nebo jsou jinak bojovné. Logický.
👉 Když se necítí v bezpečí nebo nedostávají, co potřebují, odmítají sex a neposkytují partnerům ani další výhody. Logický.


Co chlapi ve skutečnosti říkají, když nadávají na to, že se ženám nedá rozumět, neví, co by ještě chtěla,… je to, že jsou v koncích. Neví.
A je daleko jednodušší říct, že je špatně ta druhá strana, než že jsem vyčerpal celý repertoár svých možností (koupit jí kytku nebo týden doma uklízet a vařit a říkat tomu, že jsem se změnil.)
Jednoduchý návod na štěstí ve vztahu jsem psal někdy před týdnem. (Nebuď debil).
Dneska to maličko rozepíšu.


Makej na sobě. Stejně jako jsou chlapi zklamaný, když si vyberou v meníčku krásně nafocenej načančanej steak a přinesou jim podešev z boty…
… tak ani žena nebude nadšená, když má pocit, že si vybírá pana Úžasňáka, aby pár let po svatbě zjistila, že má doma pana Gaučáka nebo Mr. Playstationa.
Uč se komunikovat a vztahovat se. Většinou máme pocit, že na tom nic není. Mluvit umím, v rodině žiju od malička… to mám v malíku. Nemáme.
Moje žena je psycholožka a 20 let pomáhá lidem se vztahy, má nespočet výcviků.  Já jsem kouč a 7 let pomáhám lidem se vztahy a mám nespočet výcviků. A stejně se musíme někdy setsakra snažit, abysme na sebe nebyli bezdůvodně hnusný a neprudili se. 

Každý den ji věnuj trochu pozornosti. Chval, děkuj, ptej se.

Investuj do vztahu. Každý den. Je to největší klišé, který se o vztazích říká, ale to klišé vzniklo, protože je to pravda. Je to jako kytka, kterou musíš pravidelně zalívat. Nebo příměr z chlapskýho světa, když nebudeš autu dávat pravidelnej servis, bude ti dobře fungovat jenom jako nový, ale časem to s výkonem a jízdními vlastnostmi půjde od 10 k 5….


Jestli ti tyhle věci přijdou dobrý, ale říkáš si, no jo, ale jak to mám udělat konkrétně, chci konkrétnější návod, konkrétnější kroky… klikni sem>
Najdeš tam Lepší vztah za 30 dnů.
Sérii mini úkolů na každý den. Nezaberou víc nez 5 – 10 minut. Jsou vytvořený tak, abyste si během těch 30 dnů s partnerkou připomněli, co vás spojuje, oprášili jste hezký rituály a posílili blízkost a přitažlivost mezi vámi.


Podrobnější návod než tohle už by jenom byl, že bych se k vám nastěhoval a šeptal bych ti do ucha, co máš říkat. A to nedělám, takže tohle> je ta nejlepší věc, co pro tebe můžu udělat.

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář