Jak se zbavit malého sebevědomí, když nemám „anakondu“ v kalhotách?

Do červených uší, mojí anonymní poradny (dostaneš se do ní kliknutím sem a odpovídám do svého mailing listu), přišla otázka, která je celkem častá, ale i když jí podobný čtu často, pořád mi přijde smutný, že vůbec jsou, protože za nima je spousta zbytečných bolestí, mindráků, …

„Jak se zbavit malého seběvědomí a ostychu z kontaktu se ženami? Mám mále přirození, a mám strach, že až mě uvidí nahého tak mě nechají, nedavno se mi stalo, že se mi ani nestopořil, od té doby mám ještě menší sebevědomí. Je mi 35 a jsem vlastně panic, protože se bojím odmítnutí a toho, že je zklamu a už nikdy mě nebudou chtít.“

Náš penis je pro nás strašně důležitej. Údajně je to pro většinu mužů nejdůležitější část těla – četl jsem někde vysvětlení, že je to prý naše první hračka, kterou máme od narození vždycky s sebou…
Na tyhle hrátky si ze svýho batolecího období nepamatuju a třeba můj skoro 10 letej syn nejeví známky toho, že by to byla nějak důležitější část jeho těla.

Takže si spíš myslím, že důležitost našim penisům přisuzujeme až na základě jejich sexuální funkce.

Tak nějak automaticky předpokládáme, že čím větší penis, tím větší chlap (tím lepší milenec, tím větší alfa).

V tantře se učí, že jsou muži tří velikostí: zajíci, hřebci a býci. Jim odpovídají laně, klisny a slonice. Takže na kášpárcích a správně velkých pódiích něco je.

Přesto jsem přesvědčenej, že daleko důležitější než velikost v rozkroku je pro to, jak uspokojíme partnerku, naše vůle a vědomí.

Penisem pronikáš do ženy, to jo.
Ale určitě jsi někdy četl o pronikavém pohledu, který se zabodával do nejtemnějšch hlubin lidské duše…

Penisem vyplňuješ ženu, to jo.
Ale určitě jsi někdy byl v přítomnosti někoho, kdo svou energií vyplnil celou místnost…

Penisem můžeš potěšit ženu, to jo.
Ale určitě víš, že žena ti může někdy roztát jen pod rukama, pod spalujícím žárem tvých polibků a jemných doteků…

=> Pro méně poeticky laděný duše: Prostě to neni tolik vo tom péru.

Žena nejvíc ze všeho touží po tvojí pozornosti a po tvojí přítomnosti. Chce cítit to, že jsi tam s ní. Ale opravdu tam jsi. 

Neutíkáš nikam v myšlenkách, neužírají tě pochyby. Jsi silný ve svém uvolnění a plné přítomnosti, plné pozornosti vůči ní.

Už tím ji dáš víc, než většina milenců, které kdy měla před tebou.

Penis je našim prodloužením. Ano. Ale v našem mnohdy povrchním a pouze materialistickém chápání se omezujeme pouze na velikost.

Ale ta metafora funguje daleko hlouběji: pokud jsi silný, v klidu, vyrovnaný, ovládáš se, … tvůj penis bude nutně také takový, protože je tvou součástí.

Pokud budeš úzkostný, ve stresu, stažený,… tvůj penis nemůže být jiný.

Jednoduchá cesta k tomu, jak se stát nejen lepším milencem, ale i lepším mužem, je pracovat na sobě, rozvíjet svoje mužské kvality. Tvému sebevědomí může pomoct, když budeš cíleně trénovat svoje milenecký dovednosti>

Ale otevřeně přiznávám, že velká část přínosu mého tréninku je v tom, že ti pomůže uvěřit, že i ty můžeš být dobrý milenec. Že existuje tvoje varianta, která je v ložnici sebejistota sama.

A pak budeš jako skála. Nejen v hlavě, ale i v kalhotách.

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář