Podrobný návod jak „to“ mít obden po 22 letech manželství

Nestane se mi každý den, že za mnou na konzultaci přijde chlapík, který chce vylepšit sexuální život, je s manželkou 22 let a spí spolu v průměru 3x týdně.
Konzultace probíhala a já se na chlapíka (chtěl zůstat v anonymitě, asi aby sousedi nezáviděli) čím dál tím víc usmíval.
Ne, neměl odzbrojující úsměv, ne, neříkal jsem si, že když to bude se ženatým chlapem, tak to není gay… Prostě ne. Nechtěl jsem ho zbalit.
ALE ptal jsem se ho, co za kouzla a čáry je v tom, že po 22 letech mají skóre jako páry, které jsou spolu rok nebo dva.
A průběžně potvrzoval, že si postupem času docházel k těm věcem, o kterých tady píšu.
Jinými slovy, nejsou to žádný kouzla a čáry, jenom stačí nebýt debil… a trochu se ženě / rodině věnovat.
To je celý. Ale protože všechno máme tendenci překomplikovávat, překombinovávat,… poprosil jsem ho, ať pro mojí databázi sepíše, co dělá pro to, aby jim to takhle fungovalo.
Chci ještě dodat, že vypadal úplně normálně a nezdálo se mi, že je miliardář.
Snaha. Pozornost. Nebýt debil.
To je všechno. A po 22 letech jsou spolu šťastný a 3x do týdne ještě o kousek štastnější.
Takže tady přeposílám od něj tak, jak to napsal… A jestli řešíš věci, na který už jenom „trochu se snaž a nebuď debil“ nestačí, mám pro tebe odkaz na konci článku.

Zde, co mi poslal:

Obecne rodinne deni
– ucast na provozu a uklidu domacnosti: nadobi – mycka, podlaha, kos, linka a drez. Nebo alespon zaukoluju deti, uz zvladaj – ohlidam si kvalitu a pripadne si necham kus pro sebe, abych „mel take zasluhy“ 😉
– obcas pripravim ci „uvarim“: veceri ci vikendovy obed
– pokud neco udela ci uvari ona – pochvalim a podekuji, leckdy u stolu i s detmi
– delam kazdy vecer svaciny detem do skoly
– vyprava deti do skoly rano (jsem vic doma, takze to vychazi i casove na me proste)
– drive jsme vyzvedavali ze skolek / skol – puvodne manzelka a pozdeji pak ja…
– uceni s detmi – dcera je bezudrzbova, syn – stridame se, manzelka ho vsak uci vice
– domaci opravy – opravit v rozume dobe dle narocnosti, nebo na to nekoho sjednat. Sam nesnasim, kdyz neco nemaka jak ma.
– nove veci do domacnosti – vetsinou prichazi s napadem manzelka – podporim a pak v rozumne dobe poresim, vymenim ci nainstaluji. Pochopitelne i zde mame dlouhodobe resty, ale vetsinou jsou to netrivialni veci, nebo nejsme schopni se dokopat jit neco vybrat…
– rodinne dovolene a vikendy – planovani destinace ( i s manzelkou ci detmi nekdy), cesty a bydleni, rizeni (az 100% cesty, manzelka je vetsinou utahana a za volantem hotova do 1h), baleni spolecnych casti (sport. vybaveni, potraviny, kuch. pomucky). Zde je zajimavy aspekt, kdy jsem si v davne minulosti 1x vyslechl, ze je v zavesu, ale sama nic vcas nenaplanuje, nebo je do posledni chvile nerozhodna.
– Obcas se spolecne vecer projdem ci kolo (vec posledni kratke doby)
– Temer kazdy tyden o vikendu cela rodina: 1x film, nebo deskovky. Ve vyberu filmu se stridame a mame na to poradi.

Vztahove veci
– Narozeniny, svatky, Valentyn, vyroci svatby ale i seznameni – potrpi si na to. Mam v kalendari (poslednich par let) a nestane se, ze bych zapomel. To uz spise zapomene ona. Delam(e) si pak z toho srandu: „Milacku, Tobe uz na me nezalezi, odstehuju se zpatky k mamince.“ 🙂 apod…
– Kytky: i mimo vyroci, radove 1-2 mesicne. Obcas jsem upustil kytku (nebo i poslal kuryrem) zkusmo i mezi kolegyne v praci (za neco co treba museli kvuli me), no velkeej uspech vzdycky. 🙂 A manzelce jsem jednou kuryrem poslal srdcovou krabici s kvety uvnitr do jeji prace – sklidilo velky uspech. Jeji kolegyne koukaly. Az me prekvapuje jak snadny je zabodovat kytkou, pritom mi to prijde tak „prvoplanovite a prokouknutelne“. 😉
– Posledni 2 roky si pisem skoro denne ci obden tak 1 zpravu za den. Vetsinou kdyz to noc predtim bylo dobry, tudiz takova pozitivni zpetna vazba. Naopak kdyz jsem pryc na cely den, vikend, nebo i dele, kolikrat je temer „radiovy klid“.
– Po prichodu z prace si ji vsimam, vetsinou obejmu, nebo jsem kontaktni apod…, povime si co byo v praci
– Bezne ji „otlapkavam“ a jsem kontaktni i v kuchyni apod…
– Sex beru pristupem: „davam Radost“, „snazim se o jeji spokojenost“. I ji to obcas tak reknu.
– Chvalim jeji vzhled docela casto. Ze vypada dobre, treba i primo pri tom…
– Vymyslim netradicni mista na sex a snazim se byt motorem proti nude. Manzelka do toho vetsinou jde, ale sama takto aktivni neni.
– Obcas ji vezmu na veceri / vino. To je velky booster. Ale nelze praktikovat casto, protoze by z nas byli alkoholici za chvili.


A pokud je váš vztah v situaci, kdy už to není úplný azůro, spíš je to anti-azůro… zvaž UMĚNÍ MILOVAT>
Je to můj nejlepší kurz, který ti ukáže nejen to, jak ze sebe vycvičit hřebce, ale hlavně i to, jak se s manželkou nehádat, nepřežívat… ale milovat se a užívat si jeden druhýho. Klidně i po 22 letech.

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář