Tajemství ženského uspokojení

V tomhle článku chci psát o něčem velmi důležitém. Ve svém tréninku a ve videích mluvím často o technikách, které se máme jako muži učit, jak se kultivovat, trénovat, posilovat, abychom byli dobrými milenci. Svaly pánevního dna, síla penisu, milostné polohy, kontrola ejakulace, co kdy kam a jak… je toho spousta. Ale není to všechno a vlastně to není to nejdůležitější. Je to  určite důležitý předpoklad. Bez tvrdého penisu a dobré výdrže se prostě milovat kvalitné nemůžeme.  Ale pak je tady ta druhá část, která říká, že není milování jako milování.

Obyčejně jsme my muži naučení, že milování je jenom slušné slovo pro šukání. Tak nějak jsme se naučili, že když si chceme zašukat a partnerce to takhle řekneme, povětšinou se to nesetká s valným úspěchem, tak používáme slovo milování, ale obsah je stejný. Nutné zlo ve formě předehry, párkrát pohladit, párkrát políbit a hurá do kýženého klína a hurá za rozkoší. Když nás vůbec zajímá, co prožívá partnerka, odvozujeme si to z toho, jak moc hlasitě nebo potichu se projevuje. Pokud křičí a sténá, znamená to, že to děláme dobře. Pak se napne, zasténá hlasitěji, intenzivněji a konečně se můžeme taky udělat a dobrou. Tohle je samozřejmě karikatura, ale bohužel ne až tak přehnaná, jak by se mohlo zdát.

Ženy mají spoustu druhů orgasmů a každá žena v sobě navíc skrývá spoustu žen, která každá z nich potřebuje jiný přístup, jinou péči, jinou formu pozornosti a i jinou formu milování, ale o tom v jiných článcích. Pro teď to vezmi jako fakt. Ale co mají společné všechny je to, že hloubka a intenzita jejich prožitků je přímo úměrná tomu, jak se dokáže žena cítít otevřená, uvolněná a odevzdaná svému partnerovi. Co je ale nejvíc smutné je to, že mnohdy ani ženy samy neví, co potřebují. Coby zápádní společnost máme totálně schizofrenní postoj k sexualitě. Na jednu stranu je to tabu, na druhou stranu si nemůžeme koupit zimní pneumatiky, nářádí nebo dřevenou podlahu bez toho, aniž by se na nás z plakátů usmívala roztoužená dívka.. Na základě téhle schizofrenie se stydíme o sexu mluvit – s rodiči během dospívání vůbec, ve školách nás to neučí, přátelé a kamarádi vědí to samé co my… takže? Většinou získáváme představu o tom, jak správný sex vypadá z porna, nebo jiných trochu méně či více umírněnějších erotických filmů. A pak tohle chování vyžadujeme od partnera / partnerky a přátele utvrzujeme o tom samém. Jako výsledek pak i ženy vědí, že když do nich chlap pořádně buší, je to “to ono”, je to vrchol blaha. 

Sice tenhle sex ženy mnohdy bolí, znecitlivuje pohlavní orgány oběma, ale takhle se to přece dělá, takhle jsem to viděl(a) v instruktážním videu! Představ si, že víš, že tě někdo praští do břicha. Drží tě dva chlapi a třetí se napřahuje a prásk. TEĎ! TEĎ! TEĎ! TEĎ! Jestli jsi trochu použil představivost, máš nějaký jiný pocit v oblasti soláru. Stáhnul ses. Připravil ses na ránu. Zatnul jsi svaly. Takže by nemělo být těžké si představit, že mnohdy jsou během “normálního” sexu u žen  vagína i děloha stažené, v napětí. A ono se zdá, že to funguje. Díky tomu stažení se zdá, že je to dráždivější, intenzivnější. Pokud jsi už ode mě něco četl, víš, že když si stáhneš svaly pánevního dna, můžeš zažívat intenzivněji rozkoš. Takže potud se zdá, že žádný problém. ALE, tenhle typ stimulace přinese jenom lokální, povrchní orgasmus. Jak tobě, tak ženě. Zdá se to ale být v pořádku, normální. Jednak je to rychleji, do 15 – 20ti minut max, což je to, co je muž schopný jakž tak zvládnout… a všichni vyhrají.. Jenomže po tomhle “milování” zůstává trochu pachuť. Jakoby něco chybělo. Co to je? Právě to nejdůležitější. Láska. Milování. Odevzdání. Propojení. Splynutí…

Představ si, že po milování, které trvalo hodinu, dvě i více, končíš s totálně tvrdou erekcí. Připadáš si pořádně ve formě, protože jsi dobře uspokojil partnerku. Ale taky je v tobě něha, láska, obdiv, úcta. A taky chuť se milovat dále, znovu. Tvoje partnerka tě totiž nepřitahuje jako před tím, ale daleko víc. Je mokrá, roztoužená, ale zároveň naprosto otevřená, tobě oddaná, milující a zářivá. To se ale stane jen díky dlouhému, citlivému milování. Také může být dynamické, bouřlivé, ale důležitou součástí je komunikace, citlivost a ohleduplnost. Do opravdové hloubky rozkoše při milování jsem se začal dostávat, až když jsem se přestal stydět mluvit o tom, co se mi líbí, co potřebuju a moje partnerka to plnila. A taky když jsem vyzýval a podporoval ji v tom, ať dělá to samé. Nemůžu splnit, co nevím. A ani ona. Když tě bude vést (a ty ji), budete spolu jeden druhého objevovat, postupně se otevírat, překonávat stud a zábrany, posune to váš vztah do nepoznaných hloubek důvěry, kterou pak přenesete i do běžného života mimo ložnici. To je potom opravdové milování. Akt lásky, která kvete ve vašem životě. Krásné objevování přeji!

Nová kniha pro každého muže

  • Zlepši svou sebekontrolu a výdrž
  • Posil svou sebedůvěru
  • Spoléhej se sám na sebe, ne na pilulky a mastičky
Komentáře

Přidat komentář